Po instalacji sterowników problem w uruchamianiu kompa

Witam,

W sprawach związanych z kompami jestem kompletną blondynką. Od tygodnia mam nowego windowsa [wcześniej mialam xp, a teraz przeszłam na 7] i chcialam zainstalować sterowniki do kamerki internetowej [easy touch et-435], w efekcie mi sie nie udało, bo liczyłam na prostą instalacjie w stylu dalej->dalej->zakończ. Pobieralam z kilku stron niby sterowniki [ale tak troche nie świadomie], lecz kamera mi i tak nie działa, a w dodatku pojawił sie problem z uruchamianiem komputera. Początkowo włacza sie w porządku by w pewnym momencie zaciąć sie na czarnym tle i pustka, wtedy wykonuje reset i wyskakuje mi komunikat po angielsku że wyszukuje problem i automatycznie spróbuje je naprawić. Po naladowaniu sie paska wyszukiwania wyskakuje FINISH i wtedy się dalej włącza. Za kazdym razem tak w podobie jest. Potrzebuje pomocy by naprawic problem, bo kamera schodzi na drugi plan[powiedzmy ze narazie mi nie jest potrzebna]

jeśli potrzebne są jakieś inne info dotyczące kompa by rozwiazac problem prosze pytać, bo jak wspomnialam kompletnie sie nie znam

Co robić? pomoże ktoś