Office 2010 beta na kilku komputerach

Mam zainstalowany ten program na stacjonarnym (klucz uzyskałem po wcześniejszej rejestracji), ale chciałem go teraz jeszcze zainstalować na laptopie. Tutaj rodzą się moje pytania. Czy muszę mieć nowy klucz (sądzę, że tak)? Czy jako osoba prywatna mogę wygenerować kolejne klucze? Jeżeli tak to jak? Czy z prawnego punktu widzenia mogę testować go na dwóch kompach jako osoba prywatna czy może jeden “człowiek” może testować wyłącznie jeden “egzemplarz”. Przepraszam za dziwne pytania, ale nie potrafiłem tego inaczej sprecyzować.

Wydaje mi się, że można go legalnie zainstalować na 3 kompach. Sądzę, że pozyskanie drugiego klucza też jest legalne. 8)

Klucz można za każdym razem wygenerować i napewno bedzie to legalne w

końcu zależy im na testach :slight_smile:

Możesz instalować ile chcesz i gdzie chcesz, nawet w firmie. Już były poruszane takie tematy na forum.

7. FEEDBACK. If you give feedback about the software to Microsoft, you give to Microsoft, without charge, the right to use, share and commercialize your feedback in any way and for any purpose. You also give to third parties, without charge, any patent rights needed for their products, technologies and services to use or interface with any specific parts of a Microsoft software or service that includes the feedback. You will not give feedback that is subject to a license that requires Microsoft to license its software or documentation to third parties because we include your feedback in them. These rights survive this agreement.

Można komercyjnie…

...oprogramowanie w dowolnej liczbie kopii można zainstalować i testować...


Z poważaniem

Centrum Obsługi Klienta Microsoft

Instaluj ile wlezie :wink:

Jeszcze jedno pytanko. Kiedy wyszedł nie mogłem pobrać wersji polskiej czy coś się zmieniło i jest już dostępna wersja PL?

Nie, wersja beta nie pojawiła się w naszym rodzimym języku. Dostępna jest w siedmiu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim, a do tego jeszcze 2 “skośne” języki.

Dziękuję pięknie wszystkim za tak szybki odzew. Temat uważam za zakończony. Pozdrawiam.