Oprogramowanie karta graficzna

Witam, kupiłem sobie nowy komputer z kartą graficzną VERTEX RADEON HD5679 1GB ddr5,

Po zainstalowaniu oprogramowania, zauważyłem, ze po włączeniu filmów na you tube, ale również rzadziej, ale zdarza się ze samo z siebie, nagle ekran komputera robi się czarny i nie działa, jednak komputer nadal działa, filmy, które działały(w przypadku you tube) się wyłączają, poznaję to po tym żę głos się wyłącza, wiec to nie jest problem z monitorem, wie ktoś może co to może być i co zrobić?

Sprawdź, czy karta dobrze siedzi w slocie oraz czy się nie przegrzewa.

karta dobrze siedzi w obudowie, nie przegrzewa sie, mam otwarty bok obudowy, sterowniki też nie bo siedziałem trochę nad tym i specjalnie ściągałem sterowniki do 32bitowego systemu

pob1em23 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A jaki system i ilu bitowy ?

win 7 home premium 32bitowy, ale właśnie teraz instaluje, bo w chipie teraz był poradnik jak przekształcić na 64bity, to może pomóc?

Pamiętaj zawsze instaluj na systemie 32-bitowym sterowniki 32-bitowe.

wiem, dlatego przerabiam na 64bitowy, to może lepiej pójdzie, bez kombinowania ze sterownikami