Oryginal a pisze że pirat

Witam ostatnio zakupiłem Windows 7 oczywiście oryginalny nowy .Wyskoczyło mi powiadomienie o sprawdzeniu windows 7 i na stronie pisze że mam pirata a na komputerze jest wszystko ok nawet przyjął klucz i pisze że system windows 7 jest aktywowany.Oto moje pytanie czy mogli mieć jakiś błąd na stronie? System kupiłem w Polsce jak to ważne jest

a windows wersja box czy oem

wersja OEM

asdas , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

raczej to nie błąd tylko dobry wałek

Pozdrawiam

Czyli mam rozumieć że niby mnie oszukali trochę w to wątpie sklep był normalny nie kupowałem na All//// w sumie już sam niewiem

Zainstaluj aktualizację 971033-to ci się wyjaśni od ręki.

Miałem podobny problem jakiś miesiąc temu.

Kupiłem W7 HP BOX (już dość dawno). Wszystko był pięknie do czasu kiedy chciałem przejść z 32bit na 64.

System aktywował się drogą elektroniczną. Niby wszystko OK, jednak co jakiś czas na pulpicie pokazywał się napis, że posiadam nieoryginalną kopię systemu. Najlepsze było to, że gdy wchodziłem we właściwości systemu (żeby sprawdzić stan aktywacji) wszystko było w porządku, a napis z pulpitu znikał…

Problem rozwiązał się po ponownej instalacji i aktywacji systemu.

Jak widać może to być błąd.

Hmmm teraz próbowałem zrobić aktualizacje to mi też mi wyskoczyło że mam pirata.Ale mimo tego ekran mam normalny i i pisze że system aktywowany.Bo płyta nie wygląda na pirata , normalnie wygląda .Jak mam OEM i robię format to muszę zadzwonić bo nowy klucz cd key?

Klik->Tłumaczyło Google

Problem dosyć popularny swego czasu :lol:

Wiem że może nie za dobrze odkopywać ale już naprawiłem swój problem 2tygodnie temu.Norton antywirus pokasował mi pliki systemowe i musiałem zrobić tak zwany format.Pozdrawiam może komuś się przyda