Outlook 2013 - import skrzynki

Witam!

Jestem świeżo po formacie. Outlook 2013 ma obsługiwać 2 konta. Po kliknięciu w ulubione i elementy otrzymane ma pokazywać pocztę przychodzącą z obu skrzynek. Pierwsza skrzynka jest IMAP i wszystko się ładnie zsynchronizowało i zaimportowało stare wiadomości. Drugie konto jest POP3 i o ile konfiguracja poszła bez problemu, to po pozytywnym imporcie wiadomości (pst) okazało się, że outlook umieścił plik tej skrzynki w nowym folderze w katalogu Dokumenty do którego można się bez problemu dostać. Ponadto po kliknięciu w Elementy otrzymane program pokazuje tylko zawartość skrzynki IMAP., bez maili z konta POP3.

  1. Co zrobić żeby outlook umieścił plik skrzynki gdzieś w swoich folderach? (chcę uniknąć jakiegoś przypadkowego usunięcia)

  2. Co ustawić, żeby Elementy wyświetlane zawierały wiadomości z obu skrzynek?

Control Panel - Mail.

Pierwsza zakładka (Mail). Pojawią Ci się dwa adresy pocztowe. Podświetl ten z POP3 na dole masz przycisk “Change Folder” 

@bachus, dzięki za podpowiedź. Tylko skąd  mam wiedzieć gdzie outlook trzyma pocztę? Efekt końcowy miałby być taki, żeby maile z obu skrzynek były w jednym pliku/folderze. Jak zrobić, żeby program od razu importował skrzynkę do swoich folderów? (czyli tam gdzie są maile z konta IMAP)