r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
fiku$

pakiet 600 sms...

Posiadam telefon w sieci Orange pop , przysyłają mi mnóstwo wiadomości z sieci o promocjach, pakietach etc tylko dlaczego nie przysyłają informacji że kończy się pakiet i zjada mi z konta kasę?? ( pakiet 600. SMS) czy jest jakaś możliwość włączenia powiadamiania o tym że skończył się pakiet ?

Sprawdź czy masz możliwość ustawienia takiej opcji na orange.pl w ustawieniach konta. Druga opcja to mogą być kody operatorów do sprawdzania konta. Dla orange jest to - stan konta i ważność: kod: *124*#

Pod *124*# - tylko stan konta i ważność konta można sprawdzić, a pod numerem 767 można wysłać SMS o treści: Ile i przychodzi ile zostało SMSów. Ale jest to trochę uciążliwe sprawdzanie w zwłaszcza jak się dużo SMSów wysyła. Chodzi mi o taką opcje jak z pakietem Minut, że jak zostaje 5minut to przychodzi SMS i informuje, że zostało tylko 5 minut. I powinno być tak samo z tymi SMSami, że są ostatnie 5 i przychodzi wiadomość, że zostało tylko 5 smów, a nie, że pisze i pisze a tu nagle brak środków na koncie.

Zapewne dużo osób z orage pop to ich wkurza, chyba, że macie jakieś na to sposoby, tylko mi nie mówcie, że codziennie sprawdzacie pod 767 ilość smsów, bo tak czy siak i tak Wam zje.

-- Dodane 11.06.2011 (So) 16:06 --

Pod *124*# - tylko stan konta i ważność konta można sprawdzić, a pod numerem 767 można wysłać SMS o treści: Ile i przychodzi ile zostało SMSów. Ale jest to trochę uciążliwe sprawdzanie w zwłaszcza jak się dużo SMSów wysyła. Chodzi mi o taką opcje jak z pakietem Minut, że jak zostaje 5minut to przychodzi SMS i informuje, że zostało tylko 5 minut. I powinno być tak samo z tymi SMSami, że są ostatnie 5 i przychodzi wiadomość, że zostało tylko 5 smów, a nie, że pisze i pisze a tu nagle brak środków na koncie.

Zapewne dużo osób z orage pop to ich wkurza, chyba, że macie jakieś na to sposoby, tylko mi nie mówcie, że codziennie sprawdzacie pod 767 ilość smsów, bo tak czy siak i tak Wam zje.

r   e   k   l   a   m   a

fiku$, proszę poprawić temat na bardziej konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0