r   e   k   l   a   m   a

Paski boczne w cs'ie

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

7 postów w tym temacie

Napisano

Witam, mam cs'a 1.6 steam i laptop panorame 15,6" jak gram na 640x480 to mam po boku boczne czarne paski, gram jakby w takim kwadracie, moim kolegą to rozciąga na cały monitor z taką samą rozdziałką, co zrobić ktoś wie? :/

Napisano

Graj na rozdzielczości natywnej nie wykorzystuj bugów gry ; p

Napisano

Że co? ^^

r   e   k   l   a   m   a

Napisano

Graj na rozdzielczości natywnej nie wykorzystuj bugów gry ; p

Jest zasada. Nie masz pojęcia to nie pisz.

Jeżeli kolega chce grać w rozdzielczościach 4:3 to tak musi zostać. Można jedynie wyłączyć zachowywanie proporcji i obraz zostanie rozciągnięty. Druga opcja to ustawienie rozdzielczości w proporcjach 16:10 / 16:9 WIDE. W tym celu kolega musi wejść do Counter-Strike - > Options - > Video i tam jest opcja formatu obrazu STANDARD i WIDE. Zaznacza kolega WIDE i wybiera rozdzielczość natywną dla matrycy notebooka. Jeżeli jest to 15,4'' to kolega musi ustawić 1280x800 i wtedy obraz będzie ostry. Do tego głębię 32bit.

Napisano

Jak wyłączyć zachowanie proporcji, żeby obraz był rozciągnięty.

Bo jeśli grasz w cs'a to dobrze wiesz, ze na widescreen jest dostępna tylko wysoka rozdzialka chyba 1280x800 co oznacza, ze jest stanowczo za duza :)

Napisano

Ja w przeciwieństwie do większości graczy w CS wolę grać na wyższej rozdzielczości. Zresztą rozciągnie Ci obraz i będziesz miał szerokie i niskie modele. Wejdź w ustawienia obrazu - jak nvidia to panel nvidi i tam w opcjach znajdziesz. Teraz mam radeona więc nie pamiętam gdzie w nVidi się to zmienia.

Napisano

Ja mam ATI... Gdzie to masz wiesz może?

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0