PENDRIVE - zawirusowany , rozłącza się

Witam.

Podczas próby usuwania , wysyłania jakiś danych bądź formatowania pendrive się rozłącza.

Pliki które są na nim umieszczone mogę odtwarzać bez problemu.

Przeskanowałem pendriva i wykrył mi takie o to wirusy :

H:\Recycled\ctfmon.exe

Win32:VB-EAA [Trj]

Koń trojański

H:\RESTORE\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\ise32.exe

Win32:Malware-gen

Wirus/robak

H:\s1.exe

Win32:Rootkit-gen [Rtk]

Rootkit

H:\pcxis.exe

Win32:Rootkit-gen [Rtk]

Rootkit

Przeglądałem forum i próbowałem różnych programów które polecaliście jednak zazwyczaj podczas próby oczyszczenia bądź formatowania pendrive i tak się rozłączył.

Pendrive USB 2.0

GOODDRIVE TWISTER 4 GB

Polecę kolejny raz przeskanować Avastem 5.0 Professional przy starcie systemu…

Avast proff?? Już lepiej ściągnąć demko kogoś z wielkiej trójki :wink: (Nod, Kaspersky, Norton)

odpal sobie LIVE CD jakiegoś linuxa i stamtąd sformatuj Pendriva. Na linuxa jest znikoma ilość wirusów…wiec to powinno zadziałać :slight_smile:

Wyłącz autoodtwarzanie

Rogacz ale chyba żaden z tych co wymieniłeś nie mają opcji skanowania przy starcie systemu, a to jest ważne.

spróbuj przeskanować jakimś antywirem. ja mam F-Secure’a i ostatnio mi zablokował tego całego autoruna… kolega przyniósł mi go ;p dostał za to po głowie ;p jak sobie poradzisz to polecam też Panda USB Vaccine.

Norton na 100% ma bo mam czasami to używam :slight_smile:

Żenujące. Zamiast droczyć się i domyślać tworząc bezsensowne posty niech autor da log z OTL —> otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html i zapozna się z zasadami wklejania logów —> zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

Oraz zastosuj Flash Disinfector.

no ja też mam Fsa i mi pomógł. usunął tego autoruna bez jakichś problemów. spróbuj. a jak nie to daj te logi z OTL.

Proponuję zastosować się do rady Jane Vicodin , zamiast polecać kolejne wersje antywirów.

próbowałem bardzo dużo programów Flash Disinfector Nortona i pendrive podczas formatu , próby usunięcie wirusów zawsze się rozłącza

mój log z OTL http://www.wklej.org/id/301749/

wydaje mi się że po prostu pendrive jest zniszczony a nie jest to wina wirusów , tylko chcę być pewny zanim oddam go na gwarancjie.