"Please update your Internet Explorer"

Witam, od pewnego czasu mam problem tego typu iż strony takie jak facebook, youtube, google raz wchodzą a raz nie. Gdy się nie załadują to pojawia się tekst typu “please update your internet explorer”, wcześniej był tekst “please update your adobe flash player pro” lecz się zmienił. Próbowałem praktycznie wszystkiego, formata robiłem trzykrotnie. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Wiem jak się tego pozbyć, lecz nie wiem co zrobić aby problem nie wracał. Po ostatnim formacie miałem tydzień “spokoju”.

A korzystasz ze starszej wersji IE oraz Flash, czy nie?

Próbowałeś zrobić to, co jest w komunikacie, czyli zaktualizować system / przeglądarkę internetową? Jaka wersja Windowsa?

Zainfekowany router:

http://forum.dobreprogramy.pl/nie-działa-facebook-i-youtube-t474208/

Korzystam z najnowszej wersji flasha oraz mozilli a nie ie.

Win7 x64 Ultimate, przy włączonym antywirusie reaguje na ten plik który niby trzeba zaktualizowac, gdy wyłączne to się sciąga pliczek ~100kb lecz nie da się go włączyc.

Jak wspomniano, mogą to być podmienione adresy DNS an routerze. Sprawdź, czy router w ustawieniach WAN nie ma dziwnych DNSów, oraz w ustawieniach DHCP.

Atis, dzięki wielkie za ten re-link. Pobawiłem się wspólnie ze znajomym i póki co działa świetnie, jeżeli problem powróci to na szczęście już wiem co zrobić. :slight_smile: