Pliki i foldery w Nokia Lumia 610

Witam Serdecznie

Od paru dni mam Nokię Lumie 610 i jestem już przerażony bo nigdzie nie mogę poszukać katalogów, plików itp doszedłem już do tego momentu jak zrobić pamięć masową ale jak np dostać się do folderu gdzie mam pdf`y, pliki z office i inne rzeczy, które mógłbym przerzucić z komputera na telefon i czy w ogóle idzie takie coś zrobić, na androidzie jest od groma menadżerów itp…

pozdrawiam

Może choć trochę Ci pomoże:

http://budniu.wordpress.com/poradniki-i-tutoriale/telefon-z-windows-phone-jako-pamiec-masowa-usb-storage/

A jeżeli nie spróbuj za pomocą oprogramowania specjalnie przeznaczonego do połączenia telefonu (WP7 ) z komputerem jakim jest ZUNE.

Nie da się.

Windows Phone 7 nie udostępnia trybu pamięci masowej, a okrojony tryb MTP dostępny tylko przez Zune (z pewnymi hackami także w Eksploratorze Windows). Każda aplikacja jednak ma swoją “piaskownicę” i nie udostępniony jest z zewnątrz dostęp do jej izolowanej pamięci.

Aby wgrać nowe pliki Office na telefon (oraz PDF-y) użyj SkyDrive - wrzuć pliki na SkyDrive i pobierz je na telefonie. Zadziała dla wszystkich plików Office oraz PDF-ów.