Pobieranie stron ASP.NET (program - poszukuję)

Witam! Poszukuję programu do pobierania stron www napisanych w ASP.NET, na stronie trzeba się zalogować i chcem pobrać zawartość strony jużpo zalogowaniu. Zna ktoś taki program oferujący takie możliwości??

Oczywiście że takiego programu nie ma. ASP.net działa na podobnej zasadzie jak PHP, kod jest parsowany przez serwer i user otrzymuje kod html. A jeżeli chodzi o ściągnięcie html (plik sparsowany) to plik->zapisz :wink:

SyntaxError , wiem jak się zapisuje html :wink:

A czy idzie chociaż samą grafikę ściągnąć na dysk?

Noo tak dajesz: Plik -> zapisz stronę jako i nic nie zmieniasz na dole i powinieneś mieć hate emele wraz z grafikami :slight_smile:

SyntaxError , jak tak robię to zapisuje mi się sam dokument HTML bez grafiki i jeszcze kodowanie jest źle ustwione bo nie odczytuje polskich znaków specjalnych.

http://www.download.net.pl/c53/Pobieranie-stron-WWW/

SyntaxError ,a mógłbyś podać mi jedną nazwę programu, który mi pomoże, bo tam jest ich pełno :]

Nie wiem który będzie dobry, poczytaj opisy i się dowiesz :stuck_out_tongue:

SyntaxError , czytałem właśnie, ale nie wiem, który pobiera strony ASP.NET

Ehh nie pobierasz ASP tylko zwykły HTML wraz z obrazkami i CSS. Pewnie każdy to zrobi :roll:

SyntaxError , właśnie testowałem 6 programów z tamtego linka i żaden mi nie pobrał plików HTML, obrazków i CSS ze strony…

Pobierało mi tylko adres strony do logowania ;/

No a na pewno byłeś zalogowany? Hmm może spróbuj jeszcze IE pobrać to (ofc jak się zalogujesz).

SyntaxError , tak byłem zalogowany. A co do IE to nie idzie zrobić zapisz jako, tzn. jak to zrobię to nie koduje mi polskich znaków i nie pobiera grafiki.