Pokaz desktop

hej, wyrzucilam “pokaz desktop” z dysku, nie ma go w C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch - moge jedynie kliknac niebieski pasek zadan u dolu prawym myszki i wybrac sobie “pokaz desktop”, jak sie odzyskuje to chol.erstwo? (zaznaczam, ze nie chce cofac systemu iles tam dni wstecz - to jedyne, mnie zielonej, przychodzi do glowy)

dziekuje jesli sie komus zechce odpowiedziec na tak durny problem wynikajacy oczywiscie z mojej glupoty i kilku bezsensownych pociagniec myszka :stuck_out_tongue:

Uruchom Notatnik i wklej do niego poniższy kod:

[Shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

Następnie zapisz plik jako ( Wszystkie pliki ) pod nazwą Pokaż pulpit.scf

Zwróć uwagę na (Wszystkie pliki - nie TXT oraz rozszerzenie .scf) .

dzieki wielkie, tyle ze sam program umiescilam w dokumentach, bo jego samego nie umiem wrzucic na niebieski pasek zadan, wiec tam mam tylko skrot; niemniej jednak wielkie dzieki jeszcze raz;

może włącz pasek szybkiego uruchamiania i tam to umieść

sulamith ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.