Pomoc

Witam wszystkich!

mam pewien problem i nadzieje,ze uda mi sie go tu rozwiazac chciala bym kozystac z Outlook ale nie mam pojecia jak mam zalozyc konto??wybieram zaloz nowa tożsamosc,wpisuje imie pojawia sie komunikat czy przelączyc na ta osoba kiedy wcisak tak to pojawiaja sie kolejne rzeczy do wpisania imie,adres maila(tu nie wiem czy mam podac swoj z poczty na wp.czy nowy wybrac?)no i pozniej :My incoming mail server is a(do wyboru)POP3,IMAP,HTTP.

Incoming mail(POP3,IMAP or HTTP)server

an SMTP server is the server that is used for your mail(SMTP)server:

No i ja nie mam zielonego pojecia co gdzie mam wpisac i skad to wziac jezeli ktos mogly mi pomoc to barzdo o to prosze i z gory dziekuje za odpowidz!

pozdrawiam

Musisz podać dane istniejącego konta (otrzymane w chwili jego założenia) … jeżeli więc masz założoną skrzynke na Wirtualnej Polsce, to w ustawieniach konta podajesz:

  1. nazwa wyświetlana (dowolna, np. imię i nazwisko)

  2. adres e-mail (adres ISTNIEJĄCEGO konta, tego załozonego wcześniej na WP)

  3. serwer POP3: pop3.wp.pl

  4. serwer SMTP: smtp.wp.pl

  5. nazwa konta (login)

  6. hasło

…powinnaś jeszcze włączyć: Serwer wymaga uwierzytelniania

:wink:

Nigdy (rzadko kiedy) udzielam odpowiedzi wprost i tym razem będzie tak samo :twisted:

Wejdź na swoje konto na WP i tam w zakładce “Pomoc” poszukaj opisu konfiguracji Outlooka.

Nie nie tak

Otwórz Outloka ->narzędzia->konta->dodaj->poczta

17qs.th.jpg

dalej poprowadzi cię kreator

ok zrobilam wszystko pokoleji ale nadal nie dziala nie moge wyslac wiadomosci bo wyskakuje ze jest blad!

Jaki konkretne błąd?

…bo widzisz, my wróżkami niestety nie jesteśmy :lol:

magdalena zmień tytuł topca. Inaczej skasuje temat. :!: