Pomoc z wyborem vps pod ts3 oraz strony

Witam, z tego powodu ze dopiero zaczynam swoje pierwsze krotki, mam problem z wyborem severa vps. Zacznijmy od tego do czego go potrzebuje. Wiec jesteśmy młoda organizacja  która chce się rozwijać no i mamy swoja stronę i ts3 . No i teraz chcielibyśmy postawić  serwer 512 oraz jak chyb sie udało na tym samym vps stronę w wordpress. No i pytanie jaki vps by był najlepszy i czy by była możliwość postawienia ts3 i strony na tym samym vps ?

Żaden problem ale trzeba zabezpieczyć tsa, i mieć świadomość że tsy często są atakowane ddos więc w razie ataku będzie też problem z działaniem strony. Dlatego też trzeba brać vps z ochroną ddos. Od siebie polecam vps w ovh myślę że najtańszy za 15 zł / mc spełni wasze oczekiwania. Jednak wszystko zależy od ruchu i tego jak bardzo rozbudowana jest strona. Chodzi mi o ruch na stronie jak i na serwerze ts, nie podałeś takich informacji, a bez tego to trochę zgadywanie.

Tak jak @up serwer TSa potrzebuje dobrego zabezpieczenia, i nie każda firma Ci go zapewni. Jeśli to młody projekt to zakładam że nie ma wielkiego ruchu na stronie więc jest to praktycznie “pomijalne”. Od siebie poleciłbym corevps.pl

Problem w tym ze kupiłem serwer w ovh no i fajnie ale proszą mnie o kopie dowodu. I tera zapytanie oni często tak robią bo z mojego doświadczenia wiem ze dowodu nie powinno sie dawać komukolwiek 

Ode mnie nic nie chcieli. Więc dziwne, zadzwoń najlepiej na infolinie i się dopytaj.

Zgodnie z ustawą z dn. 25 Maja 2018 popełnili przestępstwo WYMAGAJĄC od Ciebie kopii dowodu osobistego.

Nie popełnili bo prosili o to 2 lata temu jak tych przepisów jeszcze nie było.