Pomocy problem z podlaczeniem zasilacza

Witam mam oto ten zasilacz http://allegro.pl/zasilacz-atx-fortron- … 97274.html

mam probllem z podlaczeniem miedzy innymi podlaczylam ten 20 pinowy do plyty glownej w jednym peku mialam 3 - 4 pin kable ktore podlaczylam do dysku i napedu lecz nie dziala;/ nie wiem czy cos zle podlaczylam czy cos nie tak? komputer byl sprawdzany i napewno zasilacz padl…

A zasilanie procesora podpięte? Zasilacze fortrona z firm na alledrogo są najcześciej po serwisie, z którego wychodzą tak samo jak weszły-niesprawne. Sprawdź jeszcze zasilacz na innym sprzęcie jeśli masz możliwość.

zasilacznie procesora ??hmm ja powiem tak mam tylko 3 kabelki podpiete ta pin 20

jedna 4 do dysku jedna 4 do napedu i nic wiecje ?czy jeszcze cos ma byc podlaczone?

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:01

nie mam niestety mozliwosci;/ ale wydaje sie na nowy jest jakby go nikt nie ruszal

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:09

PŁYTA GŁOWNA ASROCK

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:12

asrock dual core cpu 939NF4G-SATA2

http://www.asrock.com/mb/photo/939NF4G-SATA2(m).jpg

Między procesorem i różowym gniazdem zasila się procesor. We wtyku powinny być po dwa żółte i czarne przewody.

strona nie dziala:(

Poprawione. Na obrazku jest to w prawym górnym rogu, pod różowym gniazdem.

wpielam tam to 4 pin takie kwadratowe i dalej nie dziala;/

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:23

juz nie wiem co i jak czy ktos moze wytlumaczyc po kolei jakie malja byc kabelki? wpiete?

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:26

dobrze to wlozylam tam po prawej stonie wlazylam te 20 pin na plycie co sa pozniej w jednym peku byly 3-cztero pin to podlacyzlam do napedu i dysku i tyle i nie dziala;/

4 pin do płyty i 20 też a wtyczka sata do dysku i do napedu lub molex jeśli masz napęd ata.

dalej nie dziala;/

W ogóle nie ma oznak włączania? Nic się nie kręci, nic nie świeci?

Zakładając, że zasilacz jest podłączony do sieci elektroenergetycznej oraz jest włączony (z tyłu na obudowie jest przełącznik), problemem może być uszkodzony sprzęt, będący wynikiem wcześniejszego uszkodzenia zasilacza.

A masz wciśnięty kabelek power do płyty głównej?

ale wlasnie sprze byl sprawdzany…podlaczany do niego byl inny zasilacz i dzialal dlatego kupilam nowy

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:33

jest wlaczony na odwrocie

Dodane 22.08.2011 (Pn) 15:34

wogole nie reaguje nie zalaczal sie awtedy jak byl dany inny zasilacz zalaczal sie

Po dociskaj jeszcze raz dokładnie wszystkie kable.

dalej nic

To wina najprawdopodobniej leży na zasilaczu,jak masz możliwość to weź ten zasilacz sprawdź na innym kompie.

hmm nie wiem jutro sprawdze jesli bede miec mozliwosc