Poszukiwane stery do ATI Radeon HD3850 AGP na win 7 x64

Witam!

Poszukuję sterowników do karty graficznej ATI Radeon HD3850 AGP pod Windows 7 64 bitowy.

Szukam od wczoraj i udało mi się znaleźć tylko do x86 lub do visty :frowning: A może nie ma wcale :slight_smile:

Pomoże ktoś?

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/CatalystAGPHotfix.aspx

Niestety nie działa :frowning:

Zmodyfikować samemu config w sterownikach, dodając oznaczenia twojej karty, ja tak robiłem w przypadku nowszych sterów dla 3650 agp jeszcze jak miałem xp i stary komputer.

Wypakować to na C jak zawsze domyślnie zmienić w odpowiednim pliku, dodając nazwę i dane swojej karty i instalować ręcznie sterownik wskazując plik konfiguracyjny który został zmodyfikowany. Strony nie pamiętam, a miałem kiedyś nagrane na płytę te agp fix to bym pokazał o co chodzi, ale teraz akurat nie mogę tego zrobić postaram się jak najszybciej tą płytę poszukać i napisać jeśli potrzebna będzie dalej pomoc.

Ok! spróbuję :slight_smile: ale jeżeli nie sprawi to kłopotu, to “Strony nie pamiętam, a miałem kiedyś nagrane na płytę te agp fix to bym pokazał o co chodzi, ale teraz akurat nie mogę tego zrobić postaram się jak najszybciej tą płytę poszukać i napisać jeśli potrzebna będzie dalej pomoc”

mimo wszystko, prosiłbym w razie “w” 8)

Mam problem bo mój piesek jest chory i jest po operacji i muszę go pilnować, żeby nie skakał z łóżka itd. /ale miałem chwilkę i znalazłem

w prawdzie po angielsku ale mam nadzieje że na tyle go znasz że zrozumiesz o co biega, tylko tu jest o mojej pierwszej karcie 2600xt która oddałem do serwisu i dali mi wtedy właśnie 3650.

Ale robiłem to samo, tylko że ja brąłem dane do 3650 ze starego sterownika i je zmieniałem w ten sposób, i instaluje się ręcznie z Menadżera Urządzeń, i wskazywałem plik i potem wybierałem z listy 3600series i działało. Hm przypomniało mi się też że bez tej edycji robiłem w ten sposób i dawałem właśnie 3600series, a z tym fixem to miałem wtedy nazwę 3650, ale nowsze sterowniki już nie mogły się instalować, nawet po tej edycji pliku, zostawało ręczne.

Pozdro