Poszukuje prog. który odczytuje numery seryjne programów?

witam wszystkich

mam wielka prośbę poszukuje programu który odczytał by mi numery seryjne rożnych programów zainstalowanych na kompie bo mam zamiar sformatować dysk i na nowo zainstalować system i oprogramowania np: program Divx 7.2 zakupiłem numery seryjne u producenta ,a w tym programie nigdzie w opcjach nie umie odszukać gdzie jest zapisany ten numer seryjny potrzebny do aktywacji programu na nowo zainstalowanym systemie .Bardzo proszę o pomoc

Niestety chyba taki program nie istnieje. Szukałem w google, lecz nic nie znalazłem :frowning:

To zgłoś się ponownie do producenta: zadzwonić, zamailować i to wszystko.

Tutaj nikt Ci nie pomoże, bo będziesz musiał używać programów/narzędzi, które po pierwsze są nielegalne po drugie więcej kłopotu można zrobić niż pożytku, bo zawierają dodatki.

Napisz jeszcze jakie to programy, to jeszcze poszuka się jak będzie możliwość legalnych sposobów.

Są programy do tego typu rzeczy, tylko trzeba trochę chęci wykazać…

tutaj mała stronka

Chillout, czemu sugerujesz, że takie sposoby nie są legalne ?

Bo jest równoznaczne z crackowaniem programu.

Nie zadbał o to, więc musi się zgłosić tylko i wyłącznie do pomocy technicznej czy też producenta. W tyn sposób jest legalnie.

Tak jak z tą stroną która podałeś.

Po drugie, skąd wiesz, że autor napisał prawdę?

Niekoniecznie crackowanie. Klucze często są zapisane w otwartej formie w rejestrze.

crakowanie dotyczy chyba jednak czegoś innego.

Nie widzę tam programów, które są łamaczami haseł. Czym innym jest sczytanie zawartości pliku a czym innym złamanie.

Skąd wiesz, że napisał nieprawdę? Wychodząc z tego założenia, 90% tematów powinno wylecieć na starcie. Nie przesadzajmy.

np. ten:

http://www.magicaljellybean.com/keyfinder/

odczytuje seriale z windowsa i na pewno z pakietu office a czy inne tego nie wiem, musisz to sprawdzić.

:slight_smile: :slight_smile:

jeśli chcesz przeczytać numery seryjne programów zainstalowanych na komputerze to ściągnij Everesta - komputer - licencje - i tam masz numery seryjne nie twierdzę że wszystkich programów ale większości

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Cor … 12799.html