Poszukuje sterownikow

Poszukuje sterownikow do karty dzwiekowej VIA AC’97 Enhanced Audio Controller pod plyte glowna ESC P4M800-M7, Procesor Intel Pentium 4. Mam nadzieje ze te dane wystarcza, ewentualnie moge podac wiacej. Z gory dziekuje. (prosze nie pisac google nie boli)

@edit: sys xp home edition

jaki system operacyjny?

tutaj sobie wybierz klik lub klik

Jezeli mozna to bym prosil o gotowy plik do pobrania bo dla mnie to czarna magia ;

w drugim linki przeze mnie podanym masz

w jakim miejscu mam to zainstalowac?

w standardowym najlepiej, czyli nic nie zmieniaj, a w sumie to bez różnicy praktycznie

zainstalowalem i to nic mi nie dalo pojawili sie jakies 3 pliki i nie wiem co z nimi zrobic, a instlauje mi sie w moich dokumentach standardowo

to weź najpierw wejdź ppm mój komputer i potem w menedżer urządzeń znajdź tam kontrolery audia i właściwości i odinstaluj, potem ponownie uruchom komputer i wtedy zainstaluj. Albo normalnie odinstaluj w Dodaj/Usuń programy.

to nic nie daje, nie dasz rady czegos innego zalatwic? b. prosze

hmm ale co dźwięk działał i nagle przestał czy coś robiłeś ze sterownikami/sprzętem?

dostalem plyte glowna z procesorem od kolegi nie ma na nim dzwieku. Na swoim starym tez tak mialem to kolega dal mi plytke ze sterownikami i wszytko bylo ok potem, a do tego nie ma ani moj kolega ani ja sterownikow ;<

Czy jest ktos w stanie mi pomoc?

Dodane 28.03.2010 (N) 15:01

Czy moze mi ktos pomoc? :sciana: