Problem z instalacją sterowników do drukarki laser jet 1200

Witam, posiadam drukarkę laserową hp laser jet 1200, podłączoną kablem usb. W trakcie uruchamiania, system poinformował mnie, że znalazł drukarkę, więc wybrałem aby odnalazł sterownik, więc system zaczął szukać sterowników na windows update i po chwili wyświetlił się błąd: System windows odnalazł oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia, ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go.

Nie można odnaleźć określonego pliku.

Czy ktoś wie co może być przyczyną? Z góry dzięki za pomoc…

a próbowałeś tych sterowników?

Te sterowniki w ogóle nie są pod moją drukarkę, bo już je instalowałem i menedżer dalej podaje, że sterowniki nie są zainstalowane. Moim zdnanie w ogóle sytuacja jest dziwna, bo wcześniej nie miałem problemu z tą drukarką na viście i nawet nie wiem, czy jak się nie wkurzę, to nie sformatuję hdd, i na czas instalacji nie załączą drukarki, bo coś mi się tak zdaje, że wcześniej jak instalowałem vistę to właśnie tak robiłem… jak instaluję przez panel sterowania winndows update to wyskakuje błąd 80070002

dragonik podał dobry link, masz tam różne sterowniki (pcl, postscript, uniwersalny)

spóbuj tak: odinstaluj drukarkę/sterowniki, po restarcie zainstaluj sterowniki BEZ podłączonej drukarki, podłącz ją dopiero PO instalacji, chyba nawet instalator o to prosi; potem restart i powinno wszystko grać

dobrze, spróbuję i odezwę się jaki to dało efekt…

Dodane 30.05.2009 (So) 9:32

dalej to samo…

Dodane 30.05.2009 (So) 11:04

Dziwne, włączyłem komputer i pokazało mi, że oprogramowanie zostało zainstalowane, ale menedżer dalej twierdzi, że sterownik nie jest zainstalowany…

Dodane 30.05.2009 (So) 16:19

Problem już rozwiązany - niestety musiałem zrobić reinstall visty…