Problem z instalacja wtyczek do firefox!

Witam. Tak jak w temacie. Posiadam Windows 7 i Firefox 3.5.6 noi nie można żadnej wtyczki zainstalować. co bym nie próbował zainstalować zawsze wyświetla się taki błąd :

http://img189.imageshack.us/img189/6297/abcdtz.jpg

jest to o tyle intrygujące iż nawet nie mogę zainstalować wtyczki którą ban próbuje zainstalować ( bez tej wtyczki nie mogę dokonać żadnego przelewu ) Jeśli macie jakieś rozwiązania to piszcie :slight_smile:

Pozdrawiam

Wyłącz po kolei każde rozszerzenie, które posiadasz i po każdym spróbuj zainstalować.

Może być problem z funkcjonowaniem któregoś rozszerzenia. (gryzą się)

Jeśli nie pomoże wyłączenie rozszerzeń spróbuj przeinstalować przeglądarkę.

Tu masz instrukcję jak prawidłowo to zrobić

reinstalacja-mozilla-firefox-t261186.html?hilit=firefox%20mozilla%20firefox#p1734613

Co ciekawe to nie jest to prawdopodobnie wina przeglądarki jako takiej (Firefox) tylko samego systemu/innego oprogramowania. Dla pewności sprawdź czy możesz tą wtyczkę pobrać i zapisać za pomocą np. IE/Chrome/Opery. Jeśli możesz pobrać inną przeglądarką, to wejdź w Ustawienia Firefoxa (menu Narzędzia - Opcje - Bezpieczeństwo) i sprawdź co masz na liście ze stronami, które nie mogą instalować dodatków. Jeśli nie znajdziesz tam nic szczególnego to sprawdź firewall czy czasami nie blokuje Ci połączeń ze stroną z dodatkami a jeśli tam nic nie znajdziesz to skonfiguruj od nowa połączenie internetowe. Miałem kilka miesięcy temu ten sam problem i pomogła tylko ponowna konfiguracja połączenia internetowego. A ile się naszukałem…

Problem rozwiązany . temat do zamknięcia :slight_smile: zrobiłem kopie mozbackup potem odinstalowałem firefox wyczyściłem rejestr. zainstalowałem ponownie i wszystko chodzi :slight_smile: Dzięki :slight_smile:

Schabik_PL , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych “problemów” w tytule. Usuń nieregulaminowy podpis. Przeczytaj regulamin. Inaczej zacznę wyciągać konsekwencje.