Problem z kontlorer magistrali zarzadzania systemem

Witam wszystkich mam problem z kontlorer magistrali zarzadzania systemem poniewaz nie mam do tego sterownikow ;/ Mam system windows vista i menadzerz urzadzen pokazuje mi to w przedziale inne urzadzenia i ze brak sterownikow do tego sprawdzalem opcje aktualizuj oprogramowanie sterownika… ale nic nie znalazlo ;/Wie ktos gdzie moge znalezc sterowniki? to jest chyba od plyty glownej bo plyte mam Gigabyte G33M-S2

redmatex62 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Hej,

Już kiedyś z czymś podobnym się spotkałem… :slight_smile: Ściągnij ze strony Intel’a (płyta jest oparta o układ Intel G33, więc na pewno będą pasować) sterowniki do chipsetu w wersji ZIP - tutaj masz link. Wypakuj archiwum do folderu, wejdź do menadżera urządzeń i wybierz aktualizację sterownika magistrali zarządzania systemem - wybierasz zaawansowaną i dodajesz ścieżkę do folderu, do którego wcześniej wypakowałeś zawartość paczki sterowników. System powinien znaleźć odpowiedni sterowniki i urządzenie powinno być już widoczne poprawnie.

Powodzenia,

Dimatheus

Dzięki pomogło:)