Problem z opróżnieniem kosza

Witam. Po sformatowaniu dysku (już jak uruchomiłem komputer) na partycji E znalazłem pliki z aktualizacji . Usunąłem je ale w koszu został folder Update którego nie mogę usunąć . Próbowałem wszystkiego i nie daję rady. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Oto komunikat który pokazuje mi się gdy chce opróżnić kosz :

bady.jpg

Proszę o szybką pomoc.

:arrow:

Na szybko: aktualizacja antywirusa i pełny skan systemu

Dokładnie to zrobiłem i nic nie wykryło. Dodam że mam McAfee . Inne pomysły?

Przywróć plik, skorzystaj z Unlockera -> skasuj.

Próbowałem . Nie da się przywrócić. A unlockerem nic nie mogę zdziałać ;/

Dodane 22.04.2010 (Cz) 19:29

Tym razem mnie zawiódł. Używałem go wcześniej ale teraz nie mogę usunąć tego pliku z kosza ani przywrócić. Inne pomysły?

Zresetuj komputer i dopiero usuń. Często odpalenie ponowne uwalnia pliki.

Czasami najprostsze rozwiązanie jest najlepsze :wink: Prawy klik na kosz, właściwości, zaznacz opcje “nie przenoś do kosza, kasuj natychmiast po usunięciu”. Operacje powtórz na wszystkich dyskach.

ok. ale co mam zrobić jeśli ten folder (pusty) jest już w koszu i nie mogę go usunąć (opróżnić kosza) , gdyż pojawia mi się komunikat (patrz mój pierwszy post).

Dodane 22.04.2010 (Cz) 19:46

Próbowałem.

beztytuuerm.jpg

Uruchom menadżera zadań (Ctrl + Alt + Del). Sprawdz, czy proces o takiej nazwie nie jest uruchomiony. Jeśli tak - zakończ go i powtórz procedure.

Nie ma :frowning:

Próbowałeś w trybie awaryjnym usunąć ?

teraz pytanie jak odpalić tryb awaryjny ? A co to da że załączę tryb awaryjny?

* Zgłoś ten post

* Odpowiedz z cytatem

Powinno być - tryb awaryjny w 95 procentach przypadków uruchamia przy starcie kompa klawisz F8.

Warto również pamiętać, że w niektórych płytach głównych wciśnięcie klawisza F8 powinno nastąpić na końcu procedury POST kompa ,czyli po wyświetleniu tabelki z parametrami kompa lub przed samym ładowaniem systemu.

Wchodzenie w tryb awaryjny jest niezależne od zainstalowanego systemu, a zależy od płyty głównej i rodzaju podpiętej klawiatury i zdarzają się płyty gdzie do trybu awaryjnego wchodzi się przez klawisz F4 lub F5.

To wszystko co pisałem dotyczy klawiatury przewodowej PS2 i większości bezprzewodowych wpiętych do portu PS2 płyty.

Przy niektórych klawiaturach bezprzewodowych PS2,USB i multimedialnych różnie bywa - nieraz trzeba podłączyć zwykłą klawiaturę przewodową PS2,aby wejść do trybu awaryjnego kompa.

Patrz :arrow:

usuwanie-plikow-kosza-ktore-nie-chca-sie-usunac-t268972.html