Problem z podłączeniem do telewizora

Witam!

Kupiłem wczoraj kabel s-video - Euro, ponieważ chciałem użyć telewizora jako dodatkowy ekran dla komputera. Podłączyłem komputer do TV i… nic.

Ogólnie to znalazłem poradnik na tej stronie: http://www.benchmark.pl/artykuly/porady … ona-2.html

Niestety operacja w poradniku przeprowadzana jest na GeForce 6800,więc oprogramowanie jest na pewno trochę inne niż na 9600GT 512MB. Dochodzę do 6. punktu. Nie widzę nigdzie opcji “Wideo pełnoekranowe”.

Kolejny problem to to, że gdy wchodzę w ustawienia ekranu >> Ustawienia >>Zaawansowane to nie ma tam zakładki nview. Widnieje ona jednak ona w ilustracji na instrukcji do mojej karty graficznej.

Na początku gdy wchodziłem w ustawienia ekranu >> Ustawienia, to na rysunku był tylko mój monitor, dopiero potem jakoś to zrobiłem,że były 2 prostokąty (ekran 1 i ekran 2 (TV)).

Jednak na TV cały czas widnieje napis AV1 (Kabel EURO włożyłem w AV1).

Telewizor nie jest aż taki stary, nie jest to plazma ani LCD, ale na pewno nie śmierdzi starością.

Da się coś zrobić?

Mój config:

Windows XP Home Edition 32bit

Pentium 4 3,02 GhZ

1,25 GB RAM DDR1

GeForce 9600 GT 512MB (GainWard) - wyjście s-video

Zasilacz 350W

obsługę wyświetlania dla nowszych kart nvidia ze sterownikami powyżej 1xx.xx masz w panelu sterowania -> panel sterowania nvidia…

Wiem, w poszczególnych ustawieniach jest ikona monitora i telewizora,mogę ustawić nawet jasność telewizora, jednak na tv nic się nie dzieje.

Aha, zapomniałem dodać, że dźwięk odtwarza się z głośników telewizora(kabel się rozgałęzia na s-video i minijack).

musisz wybrać tryb pracy wielu monitorów np. clone (klonowanie)…

już to robiłem. Nic się nie wyświetlało na tv. Próbowałem też ustawić na wyświetlanie pojedyncze (tylko na tv). Na monitorze ekran robił się czarny, a po kilku sekundach pojawiał się spowrotem normalny pulpit. Na tv czarny ekran.

a jaki masz ten kable s-video na chinche ?? jakie przejściówki…??

kabel ma chinche.

[GeForce 9600GT] - s-video------------------------------------Euro - [TV]

Nie ma żadnych przejściówek

to kabel na chinche czy kabel na euro/scart ??

Przepraszam za błąd. Oczywiście na Euro.

Długo nikt się nie odzywa. Czy nie ma rozwiązania problemu?