GG samoczyne przeskakiwanie okienek

Witam mam problem z GG samoczynnie przeskakuja okienka rozmowy np jesli rozmawiam z osoba A nagle przeskakuje mi na osobe B nasetpnie po 10 sec znowu na osobe A i tak w kółko.

2 problem to jak przychodzi wiadomosc na pasku zadan pokazuje sie koperta powinna byc taka Żółta a u mnie jest czerwona :cry:

3 bład nie moge przesuwac listy kontaktów rolka na myszce (dzieje sie tak tylko jak mam otwarte okno rozmowy) wyglada to tak gdy mam właczone okno rozmowy i jesli nacisne na liste kontaktów widzie ze moge przesuwac liste myszka nagle przeskakuje mi na okno rozmowy :cry: tak jak bym kliknoł na okno rozmowy a nie klikałem

reinstal nie pomaga

Dlatego, że aktywne jest okno rozmowy, a nie lista kontaktów.

Gdy piszesz do kogoś wiadomość, a osoba z drugiego okna rozmowy pisze do Ciebie, to wtedy to okienko robi się aktywne.

Ta sama sytuacja. Osoba, której okienko rozmowy jest otwarte, przesyła Ci wiadomość i dlatego robi się ono aktywne, przy okazji “dezaktywuje” listę kontaktów.

To jest tak, jak się ma otwarte kilka okienek rozmów naraz.

niestety zgodzic sie nie moge z tym bo nawet jak pisze z botem i on nie odpisuje samoczynie okienka mi przeskakuja.

jest jak trzymam przycisk myszy a jak puszcze to automatycznie sie deaktywuje to nie jest normalne bo nawet jak nikt do mnuie nie pisze a jest okno rozmowy o otwarte to tak sie dzieje zawsze ! :roll: nikt do mnie nie pisze a okienka rozmów przeskakuja same to jest dosc nie wygodne bo pisze z osoba 1 B jest na pasku i chce napisac osobie a czesc w okienko przeskoczy mi na osobe B i tam wysle nawet jesli osoba B nic nie pisze :frowning: