Problem ze skryptem podczas korzystania z facebooka

Witam

Od jakiegoś tygodnia mam problem z korzystaniem z facebooka. Raz częściej, raz rzadziej strona mi się zawiesza, po czym wyskakuje komunikat:

Szukałem “po internetach”, ale nigdzie nie widzę, żeby ktoś miał podobny problem. Pojawia się on tylko przy otwartym oknie fb. Używam Mozilli Firefox.

Może ktoś się spotkał z takim problemem i mógłby pomóc :slight_smile:

Ja też mam ten problem przy używaniu Firefoksa. Wysłałem już do supportu odpowiednie zgłoszenie, ale narazie nie widzę żadnych efektów.

Na początek wyczyść historię, ciasteczka, pamięć podręczną itp, w przeglądarce(kach) internetowej(ych), następnie za pomocą CCleaner, przeczyść pozostałe śmiecie. Jeśli nie pomoże przeinstaluj adobe flash. W ostateczności Wykonaj backup ustawień przeglądarki, i za pomoacą narzędzia Total Uninstall, odinstaluj wszystko, wraz z adobe flashem, i zainstaluj na nowo. Gdyby to nie pomogło, wrzuć raporty z programu OTL na forum, ewentualnie zeskanuj Malwerbytes Antymalware.

Zeus__ to nie jest wina systemu, tylko źle napisanego skryptu. Na FF 13.0 pod Ubuntu 12.04 jest to samo.

Jeśli ten problem występuje u wszystkich to tak. Natomiast jeśli u kilku osób to może być wina być może wtyczki