Problem ze słuchawkami. Nie działa mikrofon?

Cześć mam te słuchawki http://www.excline.com/produkty/sluchaw … rtius.html

płyta to GA K8NS nForce3 250, i nie mogę ustawić mikrofonu, jak mówię to nic nie słychać nie nagrywa się. Słuchawki nowe, system XP. Co mam i jak ustawić by można było rozmawiać przez nie przez skypa, w Windowsowym nagrywaniu głosu też nic nie słychać.

zacznij od wpięcia wejścia mic (zwykle różowe) do karty dźwiękowej, następnie przejdź do panelu sterowania + urządzeń audio i uruchom konfigurację mica.

To wygląda tak, co mam zrobić?

gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=1372

spróbuj odznaczyć wejście liniowe :P.

Nie da się.

a kreator konfiguracji mikrofonu ?? powinien być panel zarządzania kartą dźwiękową marki nvidia :P.

Gdzie? :slight_smile:gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=1375

pierwszy to panel sterowania nvidia a drugi bardziej prawdopodobny to Sound Effect Manager ;).

Ustawiłem tam wszystko ale nadal nie działa mikrofon. Może za stara płyta główna a model słuchawek za nowy. :? Słuchawki działają, mikrofon nie.

standard jest ten sam jack 3.5mm, rozchodzi się o niewłaściwą konfigurację lub uszkodzony mic

Technik, już zrobiłem właśnie przed chwilą, odłączyłem mikrofon odczekałem trochę pobawiłem się coś tam w mikserze poustawiałem,i działa. Tak więc dzięki za pomoc,a i nie wiem czemu ale w skypie ustawiałem też głos, więc możliwe, że i to wpłynęło na to, że już działa.

Tylko pojawił się następny problem jak ustawić by głos był mocny, dobrze słyszany ale bez trzasków.

może wyłącz podbicie dla dla mica…

No to tak wygląda. gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=1376

słabo mnie słychać.

to zaznacz mic bosta.