Problem z System security 2009

Witam ,

Zainstalowało mi sie własnie takie coś jak system security 2009 i zaśmieca mi cały czas jak nie komunikatami, to zmienił mi tapete (na tapete ostrzegającą że mam wirusa), no i otwierają mi się strony o różnej tematyce… głównie erotyczne.

na innym forum znalazłem info, że może pomóc ten program “Malwarebytes’ Anti-Malware” ale podczas skanowania systemu wyrzuca mi bluescreen że komputer musi sie zresetować bo jak nie to może mi uszkodzić jakiś moduł, każe sprawdzić czy wszystkie moduły/komponenty są poprawnie podpięte. no więc tylko wtedy ten bluscreen sie pokazuje.

Jakieś pomysły może co to za dziadostwo ?

Pozdrawiam !

Przeskanuj system tym.(przeprowadź kompletne skanowanie).

Dobra no więc ten Bluescreen pojawia sie po czasie, bezwzględu na to co robie i nia nadążam skanować, może jakiś inny pomysł ?

Udało mi się częściowo usunąć przez “SUPERAntiSpyware Free Edition” (przerwałem skanowanie i jak wykrył tego sporo to kazałem mu to pousuwać), ale nistety nadal mam info ze windows jest zainfekowany i pojawia sie bluescreen i czasem jeszcze wyskakują te strony.

Czy zainstalowałeś program SUPERAntispyware?

Tak, ale tak jak mówiłem co jakiś czas robi mi sie bluscreen i automatycznie resetuje kompa. więc starałem sie chociaż po trochu to usuwać.

Uruchom jego moduł BootSafe i zaznacz 2 przycisk od góry. Sprawdzisz czy i jak komputer pracuje w Trybie awaryjnym. Aby wyjść z Trybu awaryjnego uruchamiasz BootSafe i zaznaczasz Tryb normalny i klikasz Restart.

nie wiem jak mialem to zrobić… bo nie znalazłem niczego takiego, ale zrobiłem skana do końcqa ( zdążyłem) wykrył mi ponad setke syfów pousuwał i teraz śmiga elegancko. Wielkie Dzięki Barnaba :slight_smile:

Dodatkowo - wykonaj skan Dr. Web CureIt

To jest wirus który ktoś tak rozpowszechnił w maju/kwiecień… do mnie też dotarł … sam się wgrał (jak niby nie wiadomo skąd i co to)przy ponownym uruchomieniu kompa…

Witam,też miałem problem z System security 2009,blokował wszystko,ja się go pozbyłem przez przywracanie systemu w trybie awaryjnym,żaden program nie dawał rady go wywalić bo security blokował instalke,co to za security co praktycznie cały system blokuje…

system-security-2009-jak-sie-tego-pozbyc-t338171.html

Tez mam do czynienia z tym paskudztwem. Probowalam sciagnac wszystkie wymienione programy, ale system security blokuje ich uruchomienie.

Tak samo nie moge uruchomic Menedzera zadan, pojawia sie na pasku, ale kiedy najezdzam myszka - znika. Przy wspomnianej wyzej probie uruchomienia skanerow, pojawiaja sie komunikaty: Application cannot be executed. The file is aswUpdSv.exe [uzywam programu avast - to plik do niego przynalezny] (lub AshSimple.exe) infected. Please activate your antivirus software".

Ktos wie, co zrobic?

Założyć swój wątek :slight_smile: