Zacinanie się Touchpada po updatecie do Windows 8.1 ACER ASPIRE V3-531

Witam wszystkich mam problem z Tochpadem podczas włączania PC przestawiają mi się ikonki

na pulpicie i zacina się Touchpad poprostu nie działa płynnie ale to dosłownie przez około 30/40 sekund po uruchomieniu potem normalnie z kolei po instalacji nowszej wersji sterownika problem znika podczas uruchamiania i Touchpad działa prefekt z tą różnicą że problem pojawia się podczas korzystania z PC zacinają mi się klawisze w Tochpadzie dodam że mój system operacyjny to Windows 8.1 z kolei na Windows 8 tego problemu nie ma bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy to jest problem sprzętowy czy raczej ze sterownikami a niechcę niepotrzebnie wysyłać PC do serwisu

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

No więc sprawdziłem na win.8 i tu działa po za Chrome jest mały problem podczas przeglądania internetu ale to tylko w Chrome strony się powiększają i zmniejszają więc myśle że to problem z samą przgladarką ale nie daje mi spokoju ten problem który się pojawia przy win.8.1 czy ktoś ma Acer Aspire V3-531 albo w ogóle spotkał spotkał się z podobnym problemem w tym modelu bo na mój rozum to jest problem z dopasowaniem sterownika