Problem z uruchomieniem laptopa!

Witam! Zakupiłem laptopa pod koniec wakacji zrobiłem ‘Recovery’ i wszystko laptop działał do dzisiaj… Gdy go uruchamiam ładuje się windows 7 wpisuje hasło i gdy pisze już “Zapraszamy!” i kręci się to ‘kółeczko’ po jakiś paru sekundach zatrzymuje się kółeczko i komputer zero reakcji.Na awaryjnym uruchamiam normalnie ale tak nie da się pracować na komputerze… Mógłby ktoś powiedzieć jak naprawić ten problem?:confused:

Skoro na awaryjnym działa normalnie skorzystaj z punktu przywracania systemu. Sart/Akcesoria/Narzędzia systemowe/Przywracanie systemu.

Robię to przywracanie ale niestety system się nie chce i tak uruchomić ;/

Czy zanim to się zaczęło robić zainstalowałeś jakiś nowy program, uaktualniłeś sterownik itp?

BTW: Wiem że się uruchamia w trybie awaryjnym, ale dla pewności sprawdził bym co raportuje SMART.

Nie ostatnio żadnych sterowników nie instalowałem ani nie uaktualniałem…

SMART? Mógłbyś dać link?

Smart jest to wbudowane w dysk oprogramowanie, które sprawdza na bieżąco podczas pracy dysku w jakim stanie jest dysk. Z niego właśnie między innymi można się dowiedzieć ile dysk ma remapów, ile ma bad sektorów oczekujących na remap, i jeszcze parę innych informacji, dzięki czemu można się dowiedzieć że dysk pomału umiera i wtedy zyskuje się na tyle czasu żeby skopiować z niego wszystkie cenne dane. Dane ze smartu możesz odczytać np. programem HD Tune w zakładce health i najlepiej jakbyś zrobił screena, bo wtedy łatwiej będzie się połapać co do czego.

Nie mogę ściągnąć tego programu ponieważ net mi nie działa na trybie awaryjnym próbowałem robić recovery ale nie mogę w biosie ustawić rozruchu z płyty ;/

Uruchom kompa w awaryjnym z obsługą sieci, a będziesz miał neta.

Pobrałem ten program ale w zakładce health nie ma nic

Edit: Mam wersje 64bit a to na 32 jest i podejrzewam że wina leży przy tym ze nie pokazuje nic…

Edit: Zainstalowałem wersje na 64bity i wyszło to: http://www.uploadhouse.com/viewfile.php … 183e75173c