Problem z usunięciem F-Secure Internet Security

Witam !

Moja dziewczyna miała wymieniony program zainstalowany na swoim kompie z systemem w postaci Visty (nie wiem czy to robi różnicę względem XP, ale piszę na wszelki wypadek…).

Odinstalowała go z “programy: dodaj / usuń” bo wygasła jej licencja, jednak program wgryzł się w system i nie można usunąć folderu F-secure z Program Files ani w windzie, ani w trybie awaryjnym…

Do tego gdy wyrąbałem go z zaplanowanych zadan na uruchomienie systemu (by nie włączał się przy starcie systemu) to zaczęło sypać błędem o braku plików *.dll :roll:

Próbowałem go także usunąć z rejestru za pomocą CCleaner’a z opcją wpisów “Autostart” ale to też nie pomogło - błąd się pojawia, zmula kompa co gorsze i po kliknięciu na “ok”, problem pojawia się ponownie po ok 2 min…I tak w kółko…

Wie ktoś może jak usunąć gryzionia ? :slight_smile: Szukałem na necie, ale jakoś nie mogę się niczego dokopać…

Logi z Hijack podam pod wieczór gdy przejdę się do dziewczyny. Będę więc liczył na jakąś odp.

Póki co może ktoś poradzi jak usuąć to g*$#o sposobami tradycjyjnymi ?

Dodam tylko że przy usuwaniu wspomnianego folderu programowego system odmawia dostępu z powodu braku uprawnień - starałem się zmienić właściwości folderu na “pełen dostęp” ale nic to nie dało… :roll:

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękję :wink:

Spróbuj go wykopać za pomocą AUTORUNS

Napisałem że już to zrobiłem…Niestety nie pomogło, bo problem tkwi w tym że nie można usunąć wszystkich plików składowych programu a ten - czy jest w atostarcie czy nie - sypie błędem o braku plików *.dll :roll:

usuńtym programem główny folder http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7

a póżniej w uruchom wpisz regedit i póżniej HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE i usuń pliki f-secure!

Dzięki, pomogło :wink:

Pozdrawiam !