Problem z aktualizacjami

Mam włączone aktualizacje automatyczne w xp sp2. Zawsze się instalowały bez problemu, ale ostatnio za każdym razem jak wyłączam kompa jest informacja by zainstalowac aktualizacje przy wyłączaniu. Wynika z tego, że z jakiegos powodu się nie instaluja do końca. Gdy wszedłem na strone windows update to pisze by zainstalować sp3. Czy to może być powodem że akualizacje sie nie instalują? Czy jest sens instalowania sp3?

Pewności nie mam, ale skoro pisze, by zainstalować SP3. Warto instalować, zlatasz system, zawsze to bezpieczniej.

Zobacz tutaj viewtopic.php?f=13&t=195564

ok, nie podałem dokładnego kodu błędu, jego treść to:

Błąd instalacji 

Kod błędu: 0x8007F01F  

Spróbuj zainstalować aktualizację ponownie lub poproś o pomoc w jednym z poniższych źródeł.

i jest dokładne taki sam dla wszystkich aktualizacji. Jedyne co wyczytałem to, że powodem może byc jakiś program który nie pozwala na zmiany w rejestrze, więc wyłączyłem antyvira i firewalla, akutualizacje sie zainstalowały zrestartowałem komputer ale nadal na pasku pojawia sie alert że akutalizacje sa gotowe do zainstalowania.W dniu 23.06.2008 , o godzinie 18:28 _został dopisany post przez juveziom0_Niestety przy instalacji sp3 rowniez pojawia się błąd:

Kod błędu: 0x80070005

NIe wiem juz co mam zrobić, czy najpierw walczyc z tymi aktualizacjami:

Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla programu Internet Explorer 6 w systemie Windows XP (KB950759)

Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows XP (KB932168)

Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows XP (KB890046)

Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows XP (KB933729)

Czy najpierw instalować sp3. Prosiłbym kogoś żeby mi doradził, jak wy macie win updacie w historii?