Problem z bezsennością

Witam, już od początku wakacji mnie to męczy. Wstaję o godzinie 10:00 bądź 12:00 i idę spać po 1:00 a nawet po 2:00 i nie ma cudu żebym się turlał w łóżku minimum 1,5h. Zawsze, żeby nie wiem co. Ja rozumiem jakby było ciepło, wtedy to nie szło zasnąć, ale teraz się trochę ochłodziło, trudno nie spać przykrytym bo można zmarznąć. Ja nie rozumiem dlaczego nie mogę zasnąć. Jakieś rady coś ?

by wikipedia

http://bezsennosc-leczenie.witryna.org/

and :google:

moze sie troche pomęcz wieczorem ? :stuck_out_tongue_winking_eye: jakiś rower czy cos :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wstań o 9. Na drugi dzień o 8 i trzeciego dnia o 7. Wszystko powinno się unormować.

Uprawiaj dużo sportu wiecZorem i potem padniesz zmęczony do łóżka i się normalnie wyspisz :slight_smile:

Tak to jest w wakacje… Trzeba dużo sportu uprawiać i dużo czasu na dworze spędzać

Uprzedzam że komputer to nie sport :smiley:

W ciągu dnia komputer zamień na sport, a wieczorem komputer zamień na jakąs fajna laske i po kłopocie, pewnie będziesz zmeczony i szybko zaśniesz, a jak nie zaśniesz to i tak nie będziesz żałować :lol:

Idz po prostu do lekarza rodzinnego powie Ci co masz zrobić, z reguły są to tabletki nasenne tak żebyś wyspał się parę dni z rzędu po 10h pomiędzy 22 a 7 potem będziesz mógł je odstawić i twój “{zegar)” unormuje się. Tak to prawda wysiłek przed snem jest dobry, jeżeli go zabraknie wszystko może wrócić szybciej niż się skończyło… no ale z odstawieniem kompa to dobry pomysł co dla niektórych :stuck_out_tongue:

Pozdro