Problem z bugującym okna Windows 8.1 NVIDIA GeForce Experience!

Witajcie,

kariolmax , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Moją podpowiedzią będzie: zainstaluj GF Experience 2.4 i nie aktualizuj do czasu wyjścia kolejnej wersji. Program zachowa wszystkie swoje funkcje, będziesz mógł wciąż z poziomu programu aktualizować sterownik karty graficznej i optymalizować gry.

Byłoby to rozwiązaniem ale nie mogę znaleźć mirrorów do starszych wersji :frowning: Jakbyś mógł jakieś podać byłbym wdzięczny :slight_smile:

Zrobiłem dokładne czyszczenie, z usunięciem plików w DDU, niestety nadal ten problem następuje. Możliwe, że to problem między dwoma programami :frowning:

Jakby ktoś miał jakąś starszą wersję GFExperience to byłbym wdzięczny :slight_smile: