Problem z drukarka HP 3650

Witam ostatnio wrzucilam do swojej drukarki nowy czarny toner. Pojawil sie problem… Zainstalowalam sterowniki, papier w drukarce jest, ale wciaz miga lampka na drukarce…Nawet nie chce wydrukowac strony testowej. Ktos ma pomysl jaki moze byc powod?

weź wyciągnij jeszcze raz toner i wsadź go z powrotem. Od nstauj stery i zainstaluj ponownie.

Kadridz kupiłeś napewno do tego typu drukarki,zabezpieczenia z niego zdjąłeś, może uszkodzony.

Na starym drukarka chodzi.

powodów może być wiele. miałem podobny problem w swojej, też nie chciała drukować, przyczyną było to że za dużo dokumentów czekało na drukowanie, sprawdź to. czy zainstalowałaś nowy pojemnik z tuszem? przeprowadziłaś kalibracje drukarki?

Toner napewno jest odpowiedni do typu drukarki. Proces kalibracji nie chce sie wykonac…No wlasnie jak sie instaluje nowy pojemnik?

W HP podnosisz pokrywe i wyjeżdza wózek z kadridżami,wyjmujesz czarny i wkładasz nowy.

Zdejmij zabezpieczenie z kadridza.

Posiłkuj się instrukcją do drukarka.

Załaduj papier do drukarki.

Po instalacji drukarka może od razu wykonać kalibracje i testy.

Poczytaj.

http://druknet.pl/forum/?tid=14

Czy przed wymianą kadridza drukarka działała.

Wypnij kabel drukarki z kompa podejrzewam że USB.

Sprawdz porty USB czy działają.

Odinstaluj drukarke i wyczyść folder drukarek ma być czysto,żadnej drukarki.

Użyj płyty CD instalacyjnej drukarki i opcji deinstalacji,restart kompa i podłącz drukarke włączoną i zainstaluj sterownik.

Jak nic podepnij drukarke do innego kompa i sprawdz jak to samo to serwis lub nowa.

to, ze pojemnik jest juz wlozony do drukarki to jasne…myslalm, ze moze gdzies w systemie to trzeba jeszcze instalowac(o czym nigdy nie slyszalam), jesli chodzi o fizyczna instalacje to juz dawno jest zrobione- inaczej nie pisalabym, ze nie dziala…Sterowniki, papier itd wszystko robilam. Nic. Pozostaje mi sprawdzic na innym kompie co jest obecnie niemozliwe. No trudno. Dziekuje za podpowiedzi.

powinien się sam zainstalować, pojawi się informacja że został zainstalowany nowy pojemnik z tuszem. w mojej wcześniejszej wypowiedzi troche namieszałem :oops: poczytaj tematy pomocy, otwórz asystenta drukarki i podręcznik użytkownika

Z tego co widzę to namieszałeś w temacie topica. Ten model drukarki to drukarka atramentowa a ty piszesz o tonerze z który to pojemnik przeznaczony jest do drukarek laserowych. Więc sam już nie wiem :? :? :?

Czy pojemnik jest oryginalny czy kupiłeś jakąś podróbkę ??