r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
karola0830

problem z dzwiekiem Intel 82801DB(M) ICH4(-M) - AC'97 Audio

to moja karta dzwiekowa Intel 82801DB(M) ICH4(-M) - AC'97 Audio

a to płyta asustek P4PE2-X

Błagam, pomózcie mi znaleźć sterowniki ....po formacie głos nie działa, a komputer nie widzi sterowników. Przy próbie instalacji nie może ich zainstalować.

to historia z wczorajszej nocy:) kilku magikow pomoglo mi zainstalowac prawidlowy chipset do płyty glownej i sterownik do karty...to bylo wczoraj...dzis glos dalej nie dziala i chyba wiem gdzie jest problem tylko nie mam pojecia jak go rozwiazac...dodam, ze wszystkie kodeki sa zainstalowane, wyswietla sie obraz, a menezdzer urzadzen pokazuje, ze wszystko jest ok z wyjatkiem jednej rzeczy...wchodzac glebiej w menu tzn.kontrolery dzwieku, wiedeo i gier >we wlasciwosci> i dalej w sterownik mam takie inf. dostawca sterownika : intel

data sterownika: 2002.04.11

wersja sterownika: 5.1.3552.1

podpis cyfrowy: nie podpisano sterownika

dalej uruchamiajac: start> dxdiag...i otwiera sie narzedzie diagnostyczne direct x >wchodze w dzwiek i dalej> testuje modul directsound. wyswietla sie informacja , ze zostal odtworzony dzwiek .....jakis tam zreszta to chyba malo wazne i zapytanie czy dzwiek byl slyszalny...wiec daje ze NIE I MAM ODPOWIEDZ.......

: PLIK ac97ich4.sys NIE JEST PODPISANY CYFROWO, CO OZNACZA, ZE NIE BYL ON PRZETESTOWANY PRZEZ LABORATORIA JAKOSCI SPRZETU MICROSOFT WINDOWS (WHQL). MOZESZ UZYSKAC STERWNIKI Z LOGO WHQL OD PRODUCENTA URZADZENIA SPRZETOWEGO.

:WYNIK TESTOW MODULU DIRECTSOUND: WYSTAPIL BLAD W KROKU 19 (WERYFIKACJA OPROGRAMOWANIA PZEZ UZYTKOWNIKA): HRESULT=Ox00000000 ( KOD BŁEDU)

karola0830, zmień tytuł "błagam bo wyrzuce komputer przez okno:):):) dzwiek:(:(:(" na konkretny.

...pisz po polsku I NIE KRZYCZ!!! - edytuj swój post i popraw w nim pisownię.

-zapoznaj się z zasadami zakładania tematów na forum.

W przeciwnym wyadku temat poleci do smietnika.

r e k l a m a

dzieki za podpowiedzi...nigdy nie korzystalam z tego typu pomocy wiec moze dlatego nie zaglebialam sie w ich funkcjonowanie...zastanawiam sie w czym tak naprawde widzisz problem??

milego dnia!!

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0