Problem z filmem na stronie - czarny ekran

Cześć

Od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć filmu na kinomanie.tv Strona ta używa flowplayer . Nigdy nie miałem problemów z odtwarzaniem tam filmów. Używam adbloki, żeby nie strzelały na ekranie reklamy i inne kolorowe rzeczy. Zawsze naciskałem play i film leciał. Teraz mam czarny ekran i taki komunikat. Sprawdzałem w pracy i filmy chodzą normalnie na tej stronie, tylko na moim komputerze mam problemy. Używam firefoxa najnowszej wersji, mam najnowszą wersję adoble flasha player. Sprawdziłem na przeglądarce IE i jest ten sam problem. Nawet jak wyłączyłem adbloki, bo myślałem że może to blokuje film, ale też nie idzie. Na innych stronach idzie film ok, na jutube też normalnie.
 Mam tylko problem na tej jednej stronie i chyba to jest po tym jak zainstalowałem 8.1 windows. Ale w pracy na 8.1 właśnie film idzie bez problemu i są włączone te same adbloki co mam na kompie w domu.

Czy mam coś odblokować gdzieś w ustawieniach. Czy może brakuje kodeków? Ma ktoś jakieś pomysły.

kino.jpg

Przecież pisze co go boli. Tłumacząc tak bardziej po polsku, pod tym linkiem nie ma dostępnego filmu.  Błędny link w montowali albo usuneli film.

Problem będzie dopiero gdyby tak wyskakiwało przy każdym filmie. Akurat obecnie jestem na telefonie to nie sprawdzę czy ten film działa.

Wiele takich filmów ma zapodane źródła alternatywne. Jeśli jedno przestaje działać i pojawia się taki komunikat, warto odświeżyć stronę kilka razy. Jest szansa, że trafi się źródło które istnieje.

Więc ten sam film może na jednym komputerze działać bez problemu a na innym pokazywać taki komunikat. Losowość który link się trafiło.

Na takie strony, jak zalukaj, czy kinoman, nie wchodzę bez disconnect i strict pop-up blocker.

Czyścić ciasteczka z takich stron. To tylko alternatywne strony do ściągania, film po filmie, bo dają limity, ale płacić i oglądać w takiej formie “legalnego piractwa”?

Inna sprawa, to można mówić o szkodliwej stronie. Niektóre ustawienia bezpieczeństwa Firefoxa mogą przeszkadzać na takiej stronie.

001427.jpg

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Właśnie teraz włączyłem ten sam film na kompie z Win XP i chodzi bez problemu. Sprawdziłem na każdym filmie na stronie głównej i każdy się otwiera i wszystko leci normalnie jak powinno. W tym samym czasie na laptopie z win 8.1 ŻADEN film nie idzie i pokazuje się komunikat jak w moim 1 poście na górze. Dlaczego na kompie z XP idzie a na Win 8.1 nie?

Włączyłem też i sprawdziłem na moim drugim laptopie z Win 8.1 świeżo postawionym i tu też wyskakuje mi ten sam komunikat i nie można oglądać filmów.

@Longhorn właśnie mi wyskoczyło tak na Win 8.1 przy każdym filmie komunikat że nie ma tu nic.

@BogdanG też wchodze na stronę z ABP ABUltimate i wystarczy żeby żadne śmiecie nie wyskakiwały . Na firefoxie z XP mam takie same ustawienia jak na Win 8.1 i ten sam antywirus Avg.

@lukasssz Link do filmu działa poprawnie i sprawdziłem na 3 kompach jednocześnie. Naciskasz play i idzie cały film. Tylko na moim kompie z Win 8.1 pojawia mi się komunikat, że nie ma tam nic.

Czy ktoś ma inne pomysły? Coś sćiągnąć, jakieś kodeki, coś odblokować, zmienić ustawienia gdzieś?

A gdybyś skopiował zawartość folderu profilu Firefoxa z XP, przeniósł na jakimś nośniku, przez hosting, albo chmurę i usunął zawartość profilu FF na W 8.1? Oczywiście, gdyby na W 8.1 był też Firefox 32 bity.

Co się uczepiłeś tego Firefoxa? Przecież pisał, że na IE jest ten sam problem

 A to jeszcze raz i po polsku poproszę. 

@sfirecki obstawiam zbyt agresywne blokowanie reklam na poziomie systemu a nie przeglądarki, na początek warto sprawdzić plik hosts lub/i przyczyną może być też AVG.

System po zainstalowaniu ma ściągnięte i zainstalowane wszystkie aktualizacje z Windows Update? Masz w systemie Windows Media Player?

Cześć

@Cedar - tak każdy laptop ma ściągnięte wszystkie możliwe updaty jakie wyszły do win 8.1 ( nie ściągałem tylko tego co pokazuje przy zegarze windows 10 ) Tak mam w systemie Windows Media Player. Nawet zainstalowałem Opere i sprawdziłem, ale na tej przeglądarce też mam komunikat i nie idzie film. Sprawdziłem w antywirze avg, ale nie widzę tam żeby coś zmienić co blokuje film. Może czegoś nie widzę? Dziwna sprawa, bo myślałem, że mój modem coś blokuje, ale dlaczego na kompie z Xp film leci i co modem nie blokuje? a na WIn 8,1 blokuje?  Dziwna sprawa jeśli coś blokuje system u mnie w domu, to dlaczego w pracy na komputerze (nie na moim) na takich samych ustawieniach i i tym samym antywirze AVG i tych samych adblokach ściągniętych wszystkich update tym samym systemie win 8.1 i tej samej przeglądarce firefox wszystkie filmy idą normalnie? I dlaczego tylko z tą jedną stroną mam problemy, a wszystkie inne strony z filmami odtwarzają filmy normalnie.

Jak sprawdzić plik hosts? I gdzie w AVG szukać?

 

Google wyłączyli? :wink:

Przed przywracaniem domyślnego pliku HOSTS, ten obecny skopiuj sobie na np. pulpit i podejrzyj go np. notatnikiem, możesz go też wrzucić na jakiś serwer i tu dać linka lub jeśli nie ma dużo wpisów wkleić jego zawartość tu na forum do postu.

Plik ten jest zwykłym plikiem tekstowym ale nie ma żadnego rozszerzenia! Jak byś go edytował np. notatnikiem, to przypadkowo zapiszesz go jako .txt i taki nie będzie działał! W takim przypadku należy po prostu skasować rozszerzenie z nazwy pliku.

Plik znajduje się tu: %WinDir%\System32\Drivers\Etc

Jak przywrócić domyślny: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/972034

 

To jak określasz “adbloki” to są filtry programu (prawdopodobnie) ADBlock Plus, za swojej strony polecam go wywalić i używać uBlock (działają z nim filtry od ADPlus)

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/ublock-origin/

http://www.dobreprogramy.pl/Block-taka-sobie-120-razy-lepsza-alternatywa-dla-AdBlock-Plusa,News,60465.html

Cześć

Dzisiaj przyniosłem mojego laptopa do pracy i podłączyłem się do sieci w pracy, żeby sprawdzić czy będę mógł zobaczyć film. Kilka kliknięć i film idzie bez problemu, be żadnego komunikatu. Sprawdziłem każdy film i każdy film otwiera się na stronie głównej. Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

W domu nie mogę oglądać a w pracy oglądam. Czy jest możliwe, że coś blokuje w moim modemie połączenie z tą stroną filmową na win 8.1? Mój kolega, który ma tego samego dostawcę internetu też nie może oglądać w domu, a jak sprawdzałem jego komputer właśnie w piątek w pracy filmy chodziły ok na jego kompie. I na koniec jeśli modem by coś blokował to dlaczego nie blokował kompa z Win Xp i filmy leciały w domu a już na 8.1 nie?  Te same ustawienia na kompie, ta sama przeglądarka zero zmian w pracy oglądam, w domu mam komunikat.

EDIT Sprawdziłem teraz jeszcze w dwóch kafejkach internetowych i każdy film idzie normalnie. Nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem. W każdej kafejce idzie normalnie. Czy to coś może pomóc w rozwiązaniu problemu?

Ja u swojego dostawcy multimedia zrezygnowałem z pakietu ochronnego. Podnosiło to koszt na każde stanowisko, bo wykrywają router, a także spowalniało łącza. 10 lat od tego samego dostawcy - nic mi nie wlazło, bo po głupotach nie chodzę w internecie. Właśnie było to bardziej odczuwalne na laptopie z W 7, niż na XP. Czyli po każdym odnowieniu umowy dzwonię i rezygnuję z ich ochrony antywirusowej.

Inne są moduły i poziomy zabezpieczeń w W8.1, niż w XP.

Czy można coś zmienić w firewallu w ustawieniach? A jak wygląda sprawa żeby wejść w ustawienia routera i tam coś pozmieniać? Może tam coś blokuje połączenie i natychmiastową blokadę? Ma ktoś jakieś propozycje?

Jeśli jestem na mieście i łączę się i film chodzi, jeśli w pracy chodzi ok, to musi coś blokować w routerze w ustawieniach.