Problem z javą na czaterii

Witam serdecznie od jakiegoś czasu ani opera ani ie nie wyświetlają okna do logowania na czaterii (interia). Odinstalowałem jave po czym zainstalowałem na nowo i problem dalej występuje. Czy ktoś wie gdzie leży problem

Odpal Java Control panel i w zakładce Advanced rozwiń drzewo Default Java for browsers ,powinno być zaznaczone Internet explorer i opera,jeśli nie to zaznacz i ok.

Niestety dalej to samo ie był domyślnie zaznaczony niestety nie ma zakładki Opera jest tylko Mozilla która zaznaczyłem. Po restarcie przeglądarek ani w ie ani w operze nie wyswietla sie okienko logowania czaterii. Ostatnio zrobiłem aktualizację do opery i id tego czasu występują problemy

Usuń javę wg tego: usuwanie-microsoft-java-virtual-machine-t76198.html i ponownie ją zainstaluj.

manfred1 , usuń pliki:

msvcr71.dll

npdeploytk.dll

npjp2.dll

z c:\Program files\Opera\Program\Plugins

Sprawdź czy firewall nie blokuje połączeń wychodzących dla Javy. Jeśli tak to zezwól na połączenia

Chillout , czytaj najpierw strony, do których podajesz linki. Microsoft Java Virtual Machine to jest inna Java, na dodatek niezwiązana z tematem.

master_zonk6 idealna pomoc wszystko chodzi jak talala. Dzięki serdeczne za rozwiązanie problemu.