Problem z kablem USB do Nokia 2220s

Po wgraniu sterowników, podłączeniu kabla do portu i do telefonu okazuje się, że komputer nie widzi telefonu (w oknie “Mój komputer” nie ma nowego urządzenia). Wtyk wchodzi w telefon co prawda jedynie do połowy ale z opisu wynika, że kabel jest kompatybilny z powyższym modelem. Inni sprzedawcy także piszą o tej kompatybilności. Co robić?

Ustawić w telefonie “tryb pamięci masowej”?

A gdzie to jest ? Przeglądałem wiele razy telefon ale czegoś takiego nie zauważyłem.

O ile wiem (mogę się mylić) ten telefon nie pozwala na transmisję prze USB.

Jeżeli posiada gniazdo USB to tylko do celów serwisowych.

Jeśli telefon nie posiada gniazda karty SD to żadnego dysku nie zobaczysz, jw. napisano.

Tak jak koledzy wyżej do tego telefonu nie ma mozliwosci podpięcia kabla USB:)

Służy on wyłacznie do aktualizacji software;)

A skąd to wiadomo? Proszę o jakiś link. Muszę to wiedzieć, by w rozmowie ze sprzedającym mieć argument. On twierdzi, ze jest odwrotnie i komunikacja to żaden problem

Zanim odpowiem zadam pytanie bo mam watpliwosci teraz… MAsz oprogramowanie PC Suite? Sterowniki? Po podpięciu kabla są opcje wyboru na wyświetlaczy telefonu? Jeśli tak to jakie?

Oczywiście, że mam zainstalowaną Nokię PC Suite, sterowniki z płytki też zainstalowałem, poza tym mam informacje, że transmisja jak najbardziej jest możliwa, można to zweryfikować choćby tutaj: http://www.fonefunshop.co.uk/datacables … _cable.htm. Po podpięciu kabla nie widać jednak żadnej zmiany w ustawieniach telefonu

TAk bedac na miescie wlasnie z ciekawosci zapytalem;)

Masz kabel to zrob z niego naszyjnik czy cos bo failmikow nim nie przeslesz :slight_smile: