Problem z kierownica Apollo Rw-6000

Problem jest taki , zainstalowalem sterowniki i podlaczyłem do komputera kierownice (Tak jak w instrukcji) a komputer nie rozpoznaje urzadzenia.Prubowałem na innym komputerze i było identycznie :frowning:

wygląda na to, że kierownica jest popsuta, albo jej kabel. Oddaj ją na gware jak ma.

Kierownica ma gwarancje została kupiona dzisiaj.Kierownica swieci sie na niebiesko (Przedni panel) to znaczy że chyba działa ,ale w kontrolerach Gier jej nie ma :frowning:

Komp jej nie wykrywa. Moze mieć coś z elektroniką lub kabel. Oddaj ją na gware.

Tylko ciekawi mnie to, że moge zmieniac opcje kierownicy (analog itp) , przyciskiem na kierownicy a wtedy dioda zaczyna migać na czerwono albo świeci ciagle.

Inferno6 ,

a kiedy po raz pierwszy podłączałeś to nie wyskoczyło okienko o nowym urządzeniu w prawym dolnym rogu na pulpicie?

Po instalacji sterownikow podlaczylem ja i w prawym dolnym rogu po podlaczeniu wyskoczył komunikat o tym że urządzenie zostało zainstalowane poprawnie.Ale jego nazwa to “Nieznane Urzadzenie” i chwilke pużniej wyskoczył komunikat ze System nie rozpoznał urzadzemia moze mieć ono awarie ble ble ble…

no to może spróbuj odinstalować sterowniki od kierownicy, wtedy uruchomić kompa ponownie i wtedy podłączyć kierownice i jeśli wyskoczy to okienko i się pojawi żeby wskazać miejsce sterownika podaj płytę ze sterownikami, na pewno nie zaszkodzi spróbować a może pomoc :slight_smile:

Może to glupie ale nie wiem gdzie one sa zainstalowane :smiley: i jak je odinstaować ;/

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 22:28 został dopisany post przez Inferno6

Sorki stery odinstalowałem

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 22:31 został dopisany post przez Inferno6

Uruchomiłem komputer ponownie, podłaczyłem kierownice i znowu ten sam komunikat… :confused:

ale uruchomiłeś ponownie, podłączyłeś kierownice i dopiero później zainstalowales stery?

jeśli tak zrobiłeś i nie pomogło, to albo jest coś z kablem od kierownicy, albo może coś z elektroniką w kierownicy, jeśli jest na gwarancji zanies do serwisu, niech ci dadzą nową (moze po prostu trafila ci sie uszkodzona sztuka)

ale uruchomiłeś ponownie, podłączyłeś kierownice i dopiero później zainstalowales stery?

Tak dokladnie tak zrobiłem.

no to niestety ale kierownica była uszkodzona :frowning:

trafiła ci się beznadziejna sztuka, oddaj na gwarancje i poczekaj na nową :slight_smile:

Kiedyś z duzo starszym modelem Apollo tez miałem podobny problem i do teraz myślałem żę jest zepsuta ale moze i nie :smiley: (moze Apollo to Shit :x )

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 18:34 został dopisany post przez Inferno6

Wymieniłem kierownice, okazało się że tamta była uszkodzona :lol: ale… mam 2 problemy z tą kierownicą :

1.W Grze Test Drive Unlimited nie moge przypisać skretu w prawo ani w lewo(chodzi mi o osie kierownicy)

2.Kierownica w kazdym trybie rozpoznaje hamulec reczny jako zwykly hamulec.(chodzi tu o dzwignie hamulca ręcznego)

Ktos wie jak można to naprawić??

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do komputera apollo rw 6ooo. Mam pytanie czy można w niej regulować wibracje lub całkowicie wyłączyć? jakie macie opinie o tej kierownicy? A jak skręca (czy jest czuła)? proszę o odpowiedz.

Kupiłem tą kierownice i odrazu oddałe, niepolecam :lol: