Problem z komputerem - wiesza się przy uruchamianiu

Witam !

Od razu zaznaczam że jestem mało rozgarnięty w tych sprawach :wink:

Komputer kupiłem w 2006 roku :expressionless: i od tego czasu do dziś służy mi jedynie do korzystania z internetu, ale mam problem ponieważ od pewnego czasu gdy podpinałem modem lub chciałem zainstalować kamerkę wyskakiwały blue screeny. Przeinstalowałem Windowsa (kilka razy) nic to nie dało.

Komputer zawiesza się przy włączaniu dokładnie w momencie kiedy na ekranie pojawia się pasek pokazujący ładowanie się systemu. Nigdy nie starcza mi cierpliwości aby poczekać na ewentualne włączenie się kompa ( raz czekałem z 10 min i nic ).

Po restarcie komputer się włącza, lub nie, niekiedy muszę resetować go po kilka razy.

Może to wina zasilacza ? http://tinypic.com/r/24goz14/5 - lecz nie chce w ciemno kupować nowego a nie mam możliwości pożyczyć od nikogo.

Doszło do tego że komputer nie chciał się włączy włączyć wcale nawet do ekranu logowania nie dochodził zaraz na początku się wieszał lecz wszystko ustało gdy rozkręciłem obudowę co może by przyczyną wszystkie wiatraczki działają teraz (przy rozkręconej obudowie temperatura wynosi)

dz6wk3.jpg

nie wiem jak gdy jest skręcony.

dane kompa:

Jednoprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPI

AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

Asus A8N-SLI (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)

1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Akcelerator 3D ATI Radeon X1600 Pro (RV530)

Karta dźwiękowa - Realtek ALC850 @ nVIDIA nForce4 SLI (CK8-04) - Audio Codec Interface

Dysk fizyczny - ST3250820AS (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Teraz jeszcze pojawił się nowy problem mianowicie monitor się wyłącza komputer normalnie chodzi gdy restartuje na ostro monitor pozostaje czarny a dioda z zielonej zmienia się na pomarańczową i po ok 10 takich restartach uruchamia się normalnie

befree84 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

może to coś komuś da - ja niestety nie kumam a polecono mi wykonać takiego screen a

Dodane 25.01.2012 (Śr) 21:54

pomoże ktoś ![-o<

Dodane 26.01.2012 (Cz) 17:32

dzięki za pomoc