Problem z licencja teamspeak 3

Witam, nie jestem pewien czy pisze w dobrym dziale ale mam nadzieje że tak jest. Postanowiłem postawić własny serwer TS3  i od samego początku cos mi z nim nie idzie dzieki temu forum udało sie postawić poczte ale na tym problem sie nioe skończył. Mój problem polega na otrzymaniu licencji NON PROFIT za kazdym razem otrzymuje wiadomość zwrotna o nie przyznaniu licencji mianowicie

**ATTENTION**

Your application for a Non-Profit License has been denied for the following reasons:

* There are issues with the website you provided. There may be a problem with one or more of the items listed below:

   - You must provide a URL to an online, working website for your organization.

   - The website must have content and demonstrate community activity. Creating a website for the sole purpose of acquiring an NPL is not permitted.

   - 'Under Construction' websites are not permitted.

   - If content on your website requires login to access, provide us with a temporary username and password to review the website.

   - Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.



To protect your privacy, we do NOT retain denied applications. Therefore, if you wish to correct the above problems, you must reapply by visiting the following url:

http://npl.teamspeakusa.com/

After we receive your new application, it will be reviewed by a member of our staff, typically within two business days.

Thank you.

NIe wiem co im nie odpowiada w strobnie na samym początku był to portal po tym jak odesłali mi taka wiadomość stworzyłem forum php by przemo po to żeby było widac tą aktywność o która prosza i kolejny raz odesłali mi takowa wiadomość. Wie ktoś o co może chodzić i co mam poprawić ?

Licencjonowanie TS3 jest według mnie śmieszne, mają jakieś dziwne wymagania. TS3 stale monitoruje, swoich użytkowników, zdarzyło mi się przenosić TS3 tymczasowo na inny serwer i zanim wpisy w DNS się zaktualizowały, TS3 przestawał nasłuchiwać. Chcieliśmy zachować ciągłość działania, ale niestety się nie da.

Opiekuję się akurat serwerem, na którym działa TS3, ale tak naprawdę administracją TS3 zajmuje się właściciel serwera, ja mam z tym niewielką styczność. Nie jestem pewny, ale jeśli chodzi o to

To może chodzi albo o baner z informacją o serwerze, albo stworzenie profilu na TS3 Viewer. Można tam opisać właśnie

Ja już w tym momencie uznałbym TS3 za spyware.

Pozostawię bez komentarza.

A czy przyczyna moze byc to ze moja strona jest postawiona na darmowym skrypcie php by przemo ?

Nie mam pojęcia, ale z tego co wkleiłeś tak nie wynika. No chyba, że skrypt php by Przemo to dla nich

Licencja non-profit jest strasznie ograniczona, proponuję poszukać alternatyw.

Postaram sie cos wyczarować, zrobiłem ten baner dałem go na to forum zobaczymy