Problem z logowaniem do Win XP Pro SP2

Witam, mam problem z zalogowaniem się do windy :(. Otóż przy włączaniu systemu wszystko jest ok natomiast po wybraniu użytkownika wyskakuje okienko informacyjne, gdzie nie jest nic napisane tylko są dwa przyciski Tak i Nie. po wybraniu któregokolwiek windows wraca do panelu wyboru użytkownika.

Udało mi się odpalić system z poziomu trybu awaryjnego, sprawdziłem antywirem, usunąłem wszyskie pozycje z autostartu i nic.

Jeżeli wiecie co się mogło stać Prasze o pomoc !!

A po czym to się stało. Musiałeś coś robić z systemem że masz taki objaw. :?

może zrób przywracanie systemu

Zaczęło się wczoraj, komp się zwiesił i później już nie uruchamiał. Dokładnie jak to było nie wiem to komp sąsiada :). Podejrzewałem ze może to przez stylexp bo skończył się okres trial. Ale w trybie awaryjnym usunąłem go i nie pomogło.

Nie mam pomysłu, chyba zostaje format c: :frowning:

Niestety nic nie przychodzi do głowy. Tego typu problemy trzeba rozwiązywać mając dostęp do komputera. Format napewno pomoże, a może tylko reinstall. :?

Mała wstępna podpowiedź! :slight_smile:

Naciśnij ctrl+alt+delete i zobacz, jakie procesy masz tam uruchomione. Najlepiej przekopiuj je tu!

To dużo powie o stanie systemu!

Całkiem możliwe, że któryś z procesów Ci się nie ładuje… :roll:

Podczas startu systemu wywli okno logowania rodem z W2k…

i wtedy mozna wpisac Administrator i hasło, o ile się je pamięta.

W kwestii formalnej, jeśli nie bierzesz za to szmalu, to formatuj dysk C, natomiast jeśli masz odzyska© ten system to w trybie awaryjnym ->Przywracanie systemu

i wiesz co dalej

Przywracanie systemu niestety nie pomogło

Jak macie jakies propozycje to czekam

Chyba pozostaje format c :frowning:

Najzabawniejsze jest to że jako administrator też wywala to samo okienko po czym powraca do menu logowania

…czyli masz uszkodzony “niebuforowany” plik (chyba) , albo jakiś proces się tak zapętla, ze nie wyświetla całej grafiki okna powitalnego…

Formatuj, bo szkoda neuronów na myślenie o tym unfalu…

A mi się jeszcze nasuwa pytanie - czy aby z aktywacją jest wszystko w porządku… :roll:

zostaw tę atywacje w spokoju…

:shock: :shock: :shock:

młody zawsze zdziwiony :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ten śmiech - to starzy userzy wiedzą z czego! :twisted:

Szkoda, że mój skrót myślowy nie został właściwie odczytany!

Przejdę zatem do nieco prostszego przekazu.

Moje zdziwka były reakcją na fakt, że odradzasz mi zadawanie pytań o rzeczy oczywiste, zwłaszcza na tym Forum - gdzie takie rzeczy są podstawą! :twisted:

Mogłabym wkleić linka z dokładnie takim samym problemem - gdzie jest postawiona diagnoza i kilka niezłych rad! :twisted:

Ale nie wkleję go z wiadomych przyczyn!

Dlatego moje pytanie o aktywację było jak najbardziej zasadne - nie ma sensu trzepać dalszych postów, skoro powód może być oczywisty!

Warto sprawdzić usługi (nie Microsoftu) które są włączone. Jeśli wyskakuje jakieś okno przed logowaniem do żadna pozycja z autostartu nie jest jeszcze uruchomiana w przeciwieństwie do Usług.

Włąśnie jest wszystko w porządku, jest tom jak najbardziej oryginalna kpoia systemu.

Po południu przysiąde na chwile i spróguje wykorzystać rady. Jeżeli nie pomoże, no cóż - format.

Dzięki wszystkim za pomoc