Problem z netem po formacie

Probowalem juz wszystkiego, co wpadlo mi na mysl, czytalem podobne tematy, dodam ze instalowalem sterowniki i wykrywa karte sieciowa

Co ciekawe po zainstalowaniu Win7 net dzialal od razu w xp nie dziala ;/ Wypatrzylem tylko ze nie ma servera DNS i ip jest dziwne

Z gory dzieki

Czaro123 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

Bardziej konkretnie juz sie chyba nie da… Umiesz wytykac tylko bledy? nic wiecej?

Witam!Podaj więcej info (interesuje mnie podstawa - czy posiadasz stałą , czy zmienną adresację IP).Jak zmienną, adresacja jest przypisywana automatycznie, jak stałą, to adresacja musi być przypisana “na sztywno” - ustawienia karty sieciowej,wybierz połaczenia lokalne - właściwości-Protocol TCP/IP-użyj następującego adresu IP (dane otrzymane od dost internetu tj. Adres IP,Maska podsieci,Brama domyślna ; kolejne parametry - serwery DNS - użyj następujacych adresów serwerów DNS (tutaj też niezbędne są parametry otrzymane od operatora).Ważne:wszystkie parametry przy stałym Ip muszą być wpisane poprawnie, inaczej nie połączysz się z netem.

Myślę, że z grubsza naswietliłem temat, w razie problemów napisz : misiakoos@gmail.com.

Dodane 21.01.2010 (Cz) 17:22

No to widzę że jest sens się udzielać… a zainteresowany ma to …