Problem z numeracją i przypisami w microsoft word

Witam,

Mam dwa problemy z moją pracą magisterską. Zacznę od tego, że po części pisałem ją w open office i wordzie xp.

I teraz, pierwsza sprawa to numeracja stron. Do strony 99 wszystko jest w porządku, później nagle przez kilkanaście stron word wyświetla mi je jako: 10, od strony 110 wszystko wraca do normy, ale tylko na kilka stron a później znowu mam kilkanaście stron ponumerowanych jako strona numer 12.

Gdzieś wyczytałem, że to może wynikać z podziału sekcji, ale ja nie stosowałem nigdy takiego podziału, a przeglądając dokument na listwie gdzie pokazuje mi wiersze i strony przez cały czas widnieje sekcja 1.

Czy ktoś ma pomysł jak można ujednolicić tą numeracje?

Druga sprawa to formatowanie przypisów dolnych. Jak już wspominałem część z nich była wstawiana w open offiice część w wordzie. I teraz część z nich wygląda tak powinna czyli indeks górny numeracji przypisu, a część znowu zupełnie inaczej. Czy da się to automatycznie ujednolicić, żeby wszystkie wyglądały tak jak w wordzie?

Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczny za pomoc bo mnie już tu trafia z tym.

To są skutki pisania jednej pracy w dwóch różnych edytorach. Nie przychodzi mi głowy nic, poza ręcznym ujednoliceniem przypisów w stopce, oraz skasowanie auto numeracji i ponowne jej włączenie (oczywiście zrób to w Wordzie).

Zdaje sobie z tego sprawę, ale niestety tylko takie miałem możliwości - część pracy napisałem w wordzie, później musiałem wyjechać a na laptopie nie mogłem zainstalować worda.

Gdzie w wordzie jest opcja kasowania numeracji? Skasowałem ją w open i dodałem nową w wordzie i wygląda na to, że jest okej.

Pozostaje sprawa przypisów