Problem z pisownia polskich znakow (liter)

od jakiegos czasu nie moge pisac na klawiaturze polskich znakow i duzych liter zadne kombinacje nie dzialaja poszukiwalem juz na roznych forach porady ale nic z tege,jesli chodzi o ustawienia wszystko jest wporzadku tak jak powinno byc nie wiem jeszcze ww czym moze byc problem.posiadam windowsa xp professional z dodatkiem service pack 3 i posiadam klawiature medion bezprzewodowa ,moze ktos zna rozwiazanie albo spotkal sie z podobnym problemem bo ja juz naprawde podaje sie walcze z tym problemem od paru dni i jeszcze nigdy nie mialem takiego problemu…

Start -> Panel sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> Języki -> Szczegóły.

Sprawdź czy masz ustawione Polski (programisty) :

polskiprogramisty.th.jpg

Zastosuj - OK.

Usuń pozostałe języki.

Start - Panel sterowania - Opcje ułatwień dostępu - Klawiatura

sprawdź czy masz zaznaczone Użyj funkcji Klawisze Trwałe , jeżeli jest to odchacz - Zastosuj - OK.

ca63c859776daed7m.jpg

niestety nic nie pomoglo, teraz doszedl problem gdzie przycisk Y zamienil sie na Z

To jest komputer stacjonarny czy laptop ?

Sprawdź :

Wciśnij jednocześnie klawisze Fn + F11.

Nie będzie działać to Ctrl+Shift.

Jaka to jest dokładnie klawiatura ?

jest to komputer stacjonarny, klawiatura MEDION KR-0420, kombinacja ctrl plus shift nie dziala wstyd sie przyznac ale nie widze zadnego przycisku fn na mojej klawiaturze

Fn jest na laptopach :wink:

Zainstalowałeś sterowniki do klawiatury ?

zadnych sterownikow nie instalowalem i jak do tej pory wsyzstko bylo wporzadku i z tego co pamietam do zestawu nie mialem zadnej plytki ale jeszcze sprawdze poszukam

Dodane 21.09.2011 (Śr) 17:52

niestety nie znalazlem cd szukalem tez w necie ale nigdzie nie moge znalesc

Zgadza się ponieważ jest brak wsparcia z tej firmy i lipna klawiatura :

mysz-klawiatura-marki-medion-t400621.html

:frowning:

pozycze inna klawiature od kumpla i sprawdze moze to wina wlasnie tej klawiatury jesli tak to kupuje nowa i tyle :slight_smile: moze doradzil bys mi cos w kwesti kupna nowej :smiley: