Problem z Sound Blaster audigy i WIn Fast Tv 2000 Expert

Witam. Od kilku dni jestem użytkownikiem siódemki wersji ultimate 32 i mam kilka problemów z którymi sam nie mogę sobie poradzić. Pierwszy odnosi się do sterowników karty dźwiękowej.

Karta dźwiękowa Sound Blaster audigy, głośniki creative 5.1. Udało mi się pobrać działające sterowniki do karty ( co nie było zbyt łatwe ale po czasochłonnych poszukiwaniach w końcu się udało :D) i wyeliminować problem nie grających 2 z 5 głośników ale za to nie mam możliwości korzystania z equalizera i kilku innych opcji ustawień karty. Po naciśnięciu ikonki od karty z paska zadań, wyskakuje mi komunikat, że aplikacja nie została znaleziona ;/ “The audio device supported by this application is not detected”. Identyczny komunikat wyskakuje mi kiedy próbuje wejść w Device Control. Oczywiście po zainstalowaniu sterowników do karty dźwiękowej mam możliwość konfigurowania głośników, dźwięku surround itp. przy pomocy Creative audio control panel. Jednak nie ma tam kilku funkcji, które były w sterownikach na XP.

Drugi problem dotyczy nie działających dwóch głośników podczas oglądania Tv. Mam tuner telewizyjny leadteka Win Fast TV 2000 Expert. Na XP hulały wszystkie, tylko bardzo często dźwięk samoczynnie się ściszał a czasem pogłaśniał co było i jest irytujące ponieważ w 7 mam ten sam problem + nie działające dwa głośniki ;/.

Jakieś pomysły na rozwiązanie tych problemów ??? z góry dziękuje

Również mam tą samą kartę telewizyjną i kiepsko ona działa pod Winodws7.

Jak masz podłączony dźwięk z karty telewizyjnej ??

Maciek chodzi Ci o to jak mam podpięty tuner do karty dzwiekowej, czy jak mam pozaznaczane w ustawieniach tunera ?