Problem z wyglądem menu obiektów paska zadań

Witam, po czystej instalacji W8 (nie pierwszej, powrót z W10) pojawił się u mnie problem z wyglądem menu obiektów przyczepionych do paska zadań. Dotychczas menu wyglądało tak, jak przykład na stronie MS http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/use-the-taskbar. Natomiast obecnie tak, jak w załączonym pliku. Kolor jest zależny od ustawień schematu co ogranicza czytelność (wcześniej zawsze był biały), a poza tym rozjeżdża się przycisk “zamknij” z pinezką. Próbowałem rożne konfiguracje paska zadań jednak zawsze jest to samo. Skąd może wynikać ten problem i jak to naprawić? Pzdr.

post-281740-0-67543000-1438428949_thumb.

Czy wszystkie sterowniki są zainstaloane?

Spróbuj użyć domyślnej kompozycji Windows 8 (tapeta itd.)

Kombinowalem z kompozycjami, rozdzielczosciami i tapetami. Bez efektu. Problem wczesniej sie nie pojawial na zadnym etapie po instalacji W8. Zastaniawiam sie, czy moze miec to zwiazek z premiera W10. To moja pierwsza instalacja po premierze, a sam kreator przed pierwszym uruchomieniem byl nieco zmodyfikowany (pytanie czy chce od razu zainstalowac W10). Byc moze jakies drobne modyfikacje ze strony MS przed pierwszym startem systemu to spowodowaly…

W jaki sposób był wykonany downgrade z win 10? Czysta instalacja?

Masz podane na samym początku.

Witam ponownie,

znalazłem rozwiązanie - wystarczy odinstalować KB3072318.

 

Pzdr.