Problem z wysoka temperatura karty graficznej

Witam

Moj problem polega na tym iz moja karta osiąga 100 stopni przy 1 kliencie do gry. wcześniej odpalałem 4 i było w porządku. od jakiegoś czasu właśnie komputer się zawiesza coś w stylu sciniki ale monitor się wyłącza przechodzi w stan wyłączenia komputera a kop niby dalej chodzi co robić ?

pozdrawiam

Wyczyść kartę i wnętrze komputera z kurzu.

kartę czyściłem wczoraj sprężonym powietrzem. Komputer działa mi dopiero 10 minut a temperatura karty graficznej sięga już do 72 stopni . coś można na to jeszcze poradzić ?

Sprawdz, czy ostatnio komputer instalował aktualizacje sterowników karty graficznej, jeśli tak to przywróć poprzedni sterownik.

Wymienić pastę na karcie, prawdopodobnie stara straciła właściwości. Jaka to karta?

Kurz, sprawność wentylatora GPU, uszkodzenie karty.

Nvidia GeForce 315, wentylator coś się tam kreci na karcie. ogolnie teraz przy 2 klientach gry mam temperaturę 73 stopnie czyli nie jest źle. Myślicie ze pasta załatwi problem?

Dodane 22.04.2013 (Pn) 7:45

i znowu problem sie powtarza ponad 110 stopni i komputer zawiesza sie. przeczyscilem chociaz po 3 dniach zbytnio nie bylo po czym i troche temperatura spadla i mam 95 stopni na grafice ;/ macie jakieś porady ?