Problem z wyświetlaniem filmów w FireFox

W mojej przeglądarce FireFox od wczoraj pojawił się pewien problem. Gdy wchodzę na serwis alltube.tv żeby sobie obejrzeć seriale to nie mogę włączyć filmów ponieważ zamiast filmów zaczął mi się wyświetlać napis, taki jak Tu widać na screenie i nawet jak klikne w napis “reload the page” to coś tam mignie w tle, jakby właczało kolejne strony, które są blokowane przez ublock origin i film dalej nie idzie.

Jak wyłącze ublock origin to włącza się bardzo dużo stronek w tle zanim film się uruchomi.

Np. taka stronka Czy dałoby się to jakoś naprawić, żeby mi się tak nie działo ?

Uroki tego typu stron.

Działa na FIREFOX-ie .

https://photos.google.com/share/AF1QipNGYTSdcFI41LKJiXdNNV2aMcgdDriqRhJdU7jpC-h3It023fqIPoMn4trWwrVV4w/photo/AF1QipPZ30hJAidjbjL83a-VpK7GX2gPYneV7TEgr4Ul?key=VkZNTnpmSFoxaV9UakdLMkdIck9JZWNoUmFET1dR

ADBLOCK ?

Da się to jakoś naprawić ? żeby mi się tak nie działo ? - Bo dziwne, że jeszcze dwa dni temu było dobrze, a od wczoraj mam ten problem. Adblock nie używam, używam w Firefox tylko ublock origin.

 

Nie działa Ostatnio znana dobra konfiguracja - Enter lub _Przywracanie systemu _z ostatnią datą kiedy było wszystko OK ?

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=510415

Zasada jest taka : blokujesz reklamy nie oglądasz filmu .

Czy ktoś może mi pomóc ? da się to jakoś naprawić ? Czy u was też ten problem występuje ?

Czy rozszerzenie Privacy Badger do FireFox mogło mi coś zepsuć że mam teraz problem z oglądaniem filmów na alltube.tv ?

Problem nie występuje na alltube.

001332.jpg

Jak widać po ikonkach na pasku - ublock działa, disconnect działa, a durne okna nie wyskakują. Na takie wyskakujące okna mam malutkie rozszerzenie toggle strict pop-up blocker - widać ikonkę zaptaszkowanego kwadracika.

Z takich wynalazków Privacy Badger do FireFox - nie korzystam.

To co się stało w takim razie na moim FireFox, że od wczoraj tak mi się dzieje i filmów na alltube.tv nie mogę obejrzeć przy włączonym ublock origin ?

Wywal flasha, albo daj reguły do blokady tych okien w tle.

Jeszcze dwa dni temu nie musiałem wyłączać ublock origin żeby móc oglądać filmy ma alltube.tv więc nie wiem co jest grane. Flasha nie wywale bo alltube tego wymaga. Nie wiem jak się daje reguły do blokady tych okien. Ublock Origin mi blokuje te okna w tle, ale film się nie włacza bo jest zasłonięty tym kolorowym tłem tak jak pokazałem na screenie Tutaj Może mi ktoś pomóc ??

Ostatnio dodałeś jakieś filtry do ublock origin?

Nie dodawałem żadnych filtrów do ublock origin.

Możesz wyłączyc ublocka, wystarczy disconnect i ten mały dodatek https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/strict-pop-up-blocker/

To najlepsze upilnowanie się na stronach kinoman, czy alltube.

Być może masz zaktualizowanego Firefoksa do nowszej wersji, a te najnowsze nie akceptują flasha.

Która to wersja , bo 46.0 z flashem nie ma żadnych problemów .

Rzeczywiście, nie ma problemów z zainstalowaniem flasha w wersji 46, ale jeszcze niedawno były takie problemy. Nie pamiętam dokładnie, ale  chyba to była wersja 42.0 i od tego czasu nie sprawdzałem.

To co mogę zrobić żebym mógł oglądać filmy na alltube bez wyłączania reklam ?  Czy coś na stronie alltube zepsuli ze tak się dzieje, nie wiem. Mam wersje firefox 45.0  Może mi ktoś pomóc ? Miałem tak wcześniej, że ublock był wlaczony i bez problemów moglem ogladac filmy na alltube a teraz od wczoraj tak się nie da. Jak to naprawić ?

Wejdź w opcje, prywatność, wyświetl ciasteczka i usuń te z wszystkie z alltube.

Ten dodatek, który mi podałeś to nie pomaga. Usunięcie ciasteczek nic nie dało bo dalej zamiast filmu mam takie coś: