Problem z Wyswietlaniem obrazu przy starcie systemu

Witam ! mam taki problem mianowicie : włączam kompa od razu monitor mi się wyłącza tzn dioda z zielonej gaśnie na pomarańczowa.

monitor działa sprawdzałem na 2 kompie. myślałem ze to karta graficzna ale sprawdziłem i tez działa tylko podłączyłem ja do innego kompa na jakieś 1-5 min i strasznie się nagrzała. Hmm zasilacz niby działa , kreci się wiatrak . Miałem raz taki problem ale pomogło dociśniecie karty ,dociskałem czyściłem i dalej nic . Mozę to płytę główna szlag trafił?? ale chyba nie bo komp mi się włącza , (słychać muzykę przy logowaniu do systemu) . Mój komp : Ge Force 7300GT , 2 gb ram , płyta Msi K9N Neo F , procek amd athlon 64 3200+ , HD 160gb i jakiś zasilacz tracer 350 W chyba.

Zasilacz do wymiany jak masz możliwość sprawdz na innym co się będzie działo

Lista dobrych i złych zasilaczy

http://oc-forum.org/index.php?showtopic=13020

aha. hmm a jak kupie zasilacz o wiekszej mocy niz mam w kompie stanie sie cos? czy musi byc taki sam ? bo mam tracer

chyba 350w

pyru38 nic się nie stanie bo ten co masz to bomba zegarowa

Tak nic się nie stanie,ale nie miej pretensji,jak cały komp się spali,takie cyrki mogą być przez tą zasilkę,może już nie uciągać reszty części

pyru38 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Popraw błędy - na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj ten temat. Inaczej wyciągnę konsekwencje. viewtopic.php?f=16&t=394978

Witam ! To znowu ja ;d a więc wymieniłem zasilacz;d i dalej nic sie nie wyswietla. Obczaiłem dokładnie płyte główną i jest tak jakby przypalone w jednym miejscu takie żółte . hmm czy mogłą sie płyta spalic czy cos??? ale komp sie włącza normalnie i słychac muzyke systemową ;/ juz pomysłów nie mam;'d